Основи якості SEAT

"Ми SEAT, ми пристрасні перфекціоністи"

SEAT - це динамічний і молодий натхненний бренд. Ми розробляємо та виробляємо надійні та відмінні автомобілі. Найважливіша мета команди - надихнути наших клієнтів і перевершити їхні очікування. Усі підрозділи послідовно відповідають цим стратегічним вимогам.

Наше головне завдання полягає не тільки в тому, щоб забезпечити кращу якість, ніж наші конкуренти, коли йдеться про надійність і цінність, а також перевершити очікування зовнішніх і внутрішніх клієнтів у сегментах ринку, в яких ми працюємо.

Ефективність процесу забезпечує досягнення цілей та оптимальне використання ресурсів.

Завдяки навчанню та обміну знаннями ми забезпечуємо безперервний розвиток всієї нашої команди. Зрештою, співробітники значно сприяють якості продукції та успіху компанії.

Виконання нашої екологічної та соціальної місії є необхідною умовою для зміцнення довіри, зміцнення нашої довіри та просування нашого іміджу. Наші співпраці з постачальниками, дилерами, акціонерами та іншими компаніями є основою для стабільних і прибуткових бізнес-операцій для всіх зацікавлених сторін.

Всі працівники всіх нашої компанії мислять і діють в рамках встановлених процесів, тим самим сприяючи реалізації цілей компанії в межах своїх обов'язків.

У порівнянні з нашими конкурентами, ми відрізняємося інноваційними, ефективними та простими мобільними рішеннями, які забезпечують нам унікальну позицію в автомобільній промисловості.