Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies
Прийняти та продовжити
Звіт правління

Разом сильніше, ніж будь-коли

У 2018 році SEAT закріпила свою прихильність до оцифрування з новим прогресом у сполученні автомобілів та клієнтів.

Created in Barcelona

Сучасний. Натхненний.

Оцифрування майбутнього

SEAT працює над тим, щоб об'єднати автомобілі та їхніх водіїв так, як ніколи раніше. Одним із прикладів є заснування XMOBA Ventures та запуск її мобільної платформи Justmoove.

Корпоративна соціальна відповідальність.

SEAT надає значення стійкому мисленню та дії у всіх сферах. Ми бачимо чесність, відповідальність та чесну співпрацю як частину нашої культури та основу кращого майбутнього.

Виробництво, логістика та якість.

У 2018 році ми зламали нові позиції в цих областях і розробили продукцію, яка відповідає вимогам четвертої промислової революції та оцифрування.

Закупівля

Завданням закупівлі є забезпечення поставок продукції та першокласних послуг, а також робота з постачальниками для досягнення спільних цілей.

Продаж і маркетинг

Продажі та маркетинг зміцнюють імідж бренду за рахунок підвищення лояльності клієнтів до SEAT - а також централізації продажів та післяпродажних послуг.

Дослідження та розробки

SEAT бачить важливість інноваційних розробок як в економічному, так і в соціальному плані. Ось чому компанія є лідером з інвестицій в дослідження та розробки в Іспанії.

Персонал

Наші співробітники - найцінніша частина нашої компанії. Завдяки спеціальним програмам, SEAT тому сприяє особистому та професійному розвитку, щоб співробітники відчували себе комфортно.

Уряд і організаційні відносини

Співпраця в соціальному контексті: SEAT зміцнює відносини з політичними інститутами та компаніями за допомогою різних угод.

 

Фінанся, IT та організація

2018 рік став ще одним важливим роком для SEAT, з новими фінансовими записами та значними успіхами в цифровій трансформації.