Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies
Прийняти та продовжити
Соціально-економічні аспекти

Змінення мають значення.

SEAT прагне змінити світ на краще. З фінансового 2017 року.

Бізнес-акселератор

Зміна викликається рухом.

При продажу в 9,5 мільярдів євро SEAT є не лише лідером в автомобільному секторі, але і однією з десяти найважливіших компаній Іспанії.

Творець роботи

Одня сім'я. Одна місія.

SEAT створює понад 100 000 прямих, непрямих та стимульованих робочих місць в Іспанії. Із найманих працівників у 2017 році 51% були молодше 30 років.

Рушійна сила економіки

Успіх починається із загального бачення

Хороші інвестиції забезпечують майбутнє. Ми закрили 60% контрактів наших постачальників з іспанськими компаніями і, таким чином, це є рушійною силою для економіки - навіть поза нашим власним ланцюгом поставок.

Внесок у дослідження

Ми - двигун розвитку.

Загальний обсяг інвестицій в дослідження та розробки в розмірі 962 млн. євро робить SEAT четвертим найбільшим інвестором в Іспанії та першим серед промислових компаній.

Зроблено в Іспанії.

Якість для світу.

Виготовлено в Іспанії. Доступний для всіх по всьому світу. Як провідний експортер в іспанському промисловому секторі, SEAT генерує обсяг експорту в 7,7 млрд євро.

Стабільність

Важка праця окупається.

У 2017 році SEAT збільшила виробництво транспортних засобів на 20,7% та продаж на 56,9% та зробила важливий внесок у зміцнення економіки Іспанії.