Перемога в AUTOBEST Gala Awards

SEAT Leon отримує звання «Найкращий автомобіль Європи 2021»

10.10.2021
  • Наприкінці 2020 року SEAT Leon був визнаний у рамках конкурсу AUTOBEST кращим автомобілем Європи 2021 року.
  • 20-річчя AUTOBEST Gala Awards, яке проходить у барселонському La Llotja del Mar, є чудовим місцем для особистого вручення нагород.
  • Поєднання динаміки, ефективності, передових технологій безпеки та підключення SEAT Leon переконало журі з 32 суддів з усієї Європи.
  • Це другий раз, коли SEAT виграє у AUTOBEST; 2017го року SEAT Ateca вже отримав найвищу нагороду у конкурсі.

SEAT отримав нагороду AUTOBEST у номінації «Найкращий автомобіль Європи 2021 року» за модель SEAT Leon. 20-та церемонія вручення нагород AUTOBEST Gala Awards відбулася в Барселоні і зібрала понад 150 гостей з 34 різних країн, а переможцям вручили трофеї.

Нагороди AUTOBEST набувають свого значення частково тому, що журі складається з 32 суддів, до складу яких входять одні з найвідоміших автомобільних журналістів з усієї Європи. Це вдруге за 70-річну історію SEAT, коли компанія здобула цю честь; У 2017 році SEAT Ateca отримав таку ж нагороду, підкреслюючи відданість розробці автомобілів, які пропонують щось справді виняткове на ринку.

Вейн Гріффітс, генеральний директор SEAT і CUPRA, сказав: «Виграти нагороду AUTOBEST за «Кращий автомобіль Європи 2021» - це найбільше визнання для команди, яка брала участь у запуску найкращого Леона в історії, успіху, який був досягнутий з інвестицією в розмірі 1,1 мільярда євро. Автомобіль створений, розроблений і вироблений в Барселоні; ця нагорода дає нам нові сили і натхнення, вселяє впевненість у майбутньому, одночасно зміцнюючи значення Leon на ринку. Можливість особисто прийняти нагороду від імені всієї команди - це данина наполегливій роботі всіх, хто бере у ній участь, і це краще, ніж La Llotja del Mar, де великі художники, такі як Гауді, Міро та Пікассо, удосконалювали свої навички. "

Ден Варді, директор, засновник і голова AUTOBEST сказав: «Ми не могли і мріяти про краще святкування 20-ї річниці AUTOBEST Gala, ймовірно, найважливішої автомобільної медіа-події Європи та світу. SEAT Leon - це AUTOBEST Best Buy Car в Європі, яка є найвищою нагородою в автомобільній промисловості і сигналізує більшості європейських споживачів про найкращу незалежну, автентичну, професійну оцінку кращих нових моделей, які з'являться в Європі. Місцем нашої історичної події ми обрали Барселону, Іспанію. Ми дуже щасливі бути в Ла-Льотья-дель-Мар, пам'ятці Барселони, спадщині, якою так пишається Європа. Я хочу висловити щиру вдячність усім людям, які долучилися до цієї фантастичної події. Особисто я хочу подякувати Вейну Гріффітсу, який виявився найпривітнішим господарем події!»

Усього за 4 покоління SEAT Leon продано 2,4 мільйона одиниць, і автомобіль є бестселером бренду з 2014 року. Щоб підтримувати цю траєкторію, потрібно було інвестувати 1,1 мільярда євро, аби вивести його на новий рівень; SEAT Leon - це найбільш технологічне, ефективне, динамічне та безпечне покоління моделі.

Створений, розроблений та виготовлений в Барселоні задля збереження репутації не лише стовпа в лінійці автомобілів бренду, а й видатного автомобіля у своєму сегменті. SEAT Leon пропонує масимальний рівень синхронізації і технологічності. Набір варіантів силових агрегатів з бензиновим (TSI), дизельним (TDI), газовим (TGI), м'яким гібридом (eTSI) і плаг-ін гібридним (e-HYBRID) двигуном надає водіям можливість обрати саме той автомобіль, який відповідає їх потребам у житті.

А ще не варто забувати про інтеграцію найновіших систем допомоги водієві, завдяки яким SEAT Leon є одним з найкращих виборів у своїй категорії. Цю високу оцінку підкріплено п'ятьма зірками, отриманими в тестах Euro NCAP 2020 року за більш суворими вимогам, ніж будь-коли.

Нагорода AUTOBEST Award є однією з найпрестижніших в Європі і присуджується щорічно з 2001 року. 32 журналісти, які входять до складу комісії, мали можливість випробувати лінійку силових агрегатів SEAT Leon, включаючи гібридну версію, що підключається до мережі, під час фіналу, який відзначався в Австрії на початку листопада 2020 року.