Еволюція і революція

Прем'єра нових SEAT Ibiza i Arona

08.04.2021

Еволюція ззовні, революція всередині: SEAT готує світову прем'єру нових Ibiza й Arona.

  •   Ibiza - культова модель бренду, з моменту появи якої було продано вже близько        6 млн екземплярів.
  • Модель Arona з'явилася на ринку в 2017 році й посіла важливе місце у модельному ряді бренду; у 2020 це була друга за обсягами продажів модель SEAT.
  • Світова прем'єра відбудеться 15 квітня об 11:00 за київським часом

Зовсім незабаром SEAT представить світові оновлені версії своїх незмінно популярних моделей SEAT Ibiza та Arona. На вас чекає еволюція екстер'єру й революція в інтер'єрі!

SEAT Ibiza - ключова модель бренду, продажі якої були і є вагомим внеском до розвитку компанії. З моменту появи першого покоління Ibiza у 1984 компактний хетчбек показав себе як найуспішніша модель з усього модельного ряду SEAT. Оновлена версія останнього покоління тільки підкреслить його неймовірні переваги. 

Компанію хетчбеку складе вдосконалена версія міського кросовера SEAT Arona з іще виразнішою зовнішністю, що підкреслить його позашляховий характер. Навіть на галасливих вулицях міста водій за кермом нового Arona почуватиметься у безпеці й здатним впоратися з будь-якими перешкодами.

«SEAT Ibiza протягом тривалих років залишалася наріжним каменем успіху бренду. За цей час було продано близько 6 млн екземплярів моделі. SEAT Arona - це один зі стовпів модельного ряду, друга найбільш продавана модель SEAT за результатами 2020 року », - зазначив Уейн Гріффітс, президент компаній SEAT і CUPRA. «Оновлення та модернізація обох моделей тільки доповнює неймовірні переваги цих автомобілів, робить їх оснащення іще повнішим і конкурентним в умовах сьогодення і одночасно освіжає їх дизайн». 

Світ дедалі діджиталізується та синхронізується, і SEAT Ibiza та Arona готові увірватися в цю дивовижну подорож. Оновлені моделі наділені традиційним для бренду молодіжним духом. Новий інтер'єр вразить іще більшою інтуїтивністю, функціональністю та якістю виконання, про що свідчить вдосконалена мова дизайну і підвищений рівень технологічності обох автомобілів.

Слідкуйте за нашими оновленнями, оскільки світова онлайн-прем'єра нових SEAT Ibiza та Arona відбудеться 15 квітня об 11:00 за київським часом.