Боротьба з пандемією

SEAT S.A. пропонує свої медичні ресурси для вакцинації населення проти COVID-19

26.02.2021

·         Компанія та уряд Каталонії досягли домовленості, згідно з якою автовиробник буде допомагати державній службі охорони здоров'я під час вакцинації населення країни, тільки-но вакцина з'явиться у достатній кількості.

·         SEAT S.A. перетворить один зі своїх медичних центрів на центр вакцинації, а будинки на колесах CUPRA, які використовуються під час виїзних перегонів, вирушать вакцинувати населення у віддалених регіонах.

·         Ініціатива була затверджена під час візиту до штаб-квартири компанії віце-президентом уряду Каталонії Пере Арагонесом та міністром охорони здоров'я Каталонії Альбою Вергес.

·         SEAT S.A. черговий раз надає допомогу суспільству з метою зменшення наслідків пандемії, після того як під час першої хвилі компанія запровадила виробництво нових дихальних апаратів невідкладної допомоги.

 

SEAT S.A. та Міністерство охорони здоров'я Каталонії досягли домовленості про співпрацю та впорядкування процесу вакцинації для широких верств населення, як тільки  дози для масової вакцинації суспільства проти COVID-19 з'являться у достатній кількості. Компанія запропонувала свою інфраструктуру та медичний персонал для підтримки служб охорони здоров'я, а також запропонувала імунізувати працівників SEAT та Volkswagen Group у Каталонії разом із їхніми родинами та іншим населенням, яке проживає у безпосередній близькості до них. Завдяки цій співпраці компанія хоче продемонструвати свою відданість суспільству та свій дух причетності до боротьби з пандемією.

Про це було погоджено сьогодні під зустрічі в штаб-квартирі компанії в Мартурелі, де були уточнені деталі ініціативи. У зустрічі взяли участь віце-президент уряду Каталонії Пере Арагонес та міністр охорони здоров'я Каталонії Альба Вергес, а також президент SEAT та CUPRA Уейн Гріффітс, віце-президент з питань персоналу та організації Хав'єр Рос, керівник відділу охорони здоров'я, безпеки та надзвичайних ситуацій д-р медичних наук Патрісія Сач і директор з питань інституційних відносин Хосе Марія Рекасенс.

Зокрема, SEAT S.A. перетворить один з медцентрів штаб-квартири компанії в Мартурелі на центр вакцинації для мешканців району Бай Льобрегат, де власний медичний персонал компанії проводитиме вакцинацію. Завдяки цій акції, яка буде реалізована, як тільки  вакцина надійде у достатній кількості, SEAT S.A. має на меті сприяти розвантаженню системи охорони здоров'я і пришвидшенню процесу імунізації для населення у цілому. За оцінками компанії, вони можуть вводити близько 8000 доз на день або 160 000 доз на місяць. Крім того, автовиробник запропонував вакцинувати всіх працівників SEAT S.A. та Volkswagen Group у регіоні, а також їхні родини, а це близько 50000 чоловік тільки-но вакцина буде доступна у достатній кількості.

"З початку пандемії ми зробили все можливе, щоб стежити за здоров'ям наших працівників. Завдяки чітко визначеній стратегії тестування ми провели понад 100 000 тестів за минулий рік, а рівень зараження серед співробітників становив лише 0,7%. Співпраця є ключовим фактором для стимулювання економіки країни і переходу від профілактики до захисту та імунізації. Ми прагнемо оздоровити економіку, і наші медцентри відіграватимуть ключову роль в цьому процесі. Ми з гордістю сьогодні оголошуємо, що вживаємо необхідних заходів, щоб допомогти вакцинувати тисячі людей", - сказав Уейн Гріффітс. "Виробництво апаратів дихання, яке ми здійснили на початку пандемії, є одним із найдивовижніших проектів, котрим SEAT керував за свою 70-річну історію. Поява вакцини вселяє неабиякий оптимізм. Ми вважаємо, що профілактика та вакцинація є інструментом для подолання цієї пандемії та швидкого відновлення всієї соціальної та економічної діяльності". Тим часом Хав'єр Рос сказав: "У SEAT ми роками підтримували високі стандарти охорони здоров'я працівників, і під час пандемії доказом цього був дуже низький рівень зараження серед наших працівників. Наразі ми допоможемо боротися з вірусом поза межами нашої компанії найефективнішим способом - шляхом вакцинації ".

Пере Арагонес висловив свою подяку SEAT за "постійну готовність співпрацювати з урядом Каталонії та використовувати весь потенціал цієї провідної компанії на благо суспільства". Крім того, він підкреслив "прихильність компанії до громадян у формі ініціатив, як та, що ми представляємо сьогодні, та багато інших; зокрема, розробка нових дихальних апаратів, які компанія розробила під час першої хвилі пандемії". Так само Альба Вергес підкреслює, що «угода між Женералітатом і SEAT є черговим прикладом того, що вакцинація проти COVID-19 вимагає співпраці всіх з усіма. У Міністерстві охорони здоров'я ми вдячні за цю співпрацю, але важливо також, щоб ми отримували більше вакцин для пришвидшення процесу".

Будинки на колесах CUPRA як мобільні центри вакцинації населення у віддалених регіонах.

У рамках домовленості, досягнутої з урядом Каталонії, SEAT S.A. бере на себе допомогу в розповсюдженні вакцини у містах, де це необхідно, заради поширення імунізації до максимальної кількості людей у найкоротші терміни.

Компанія вирушить до цих місць на автобудинках CUPRA, якими користуються водії під час спортивних змагань з метою оздоровлення. Усередині них медичний персонал SEAT S.A. вводитиме вакцину жителям деяких міст у Каталонії, координуючи свої дії з органами охорони здоров'я.

Медперсонал SEAT S.A. отримав першу дозу вакцини цього тижня відповідно до плану вакцинації від уряду Каталонії. Під час зустрічі персонал Генералітата пояснив своїм колегам із SEAT S.A. протоколи введення вакцини. Від початку пандемії команда з понад 100 співробітників компанії працювала над стриманням COVID-19 серед більше ніж 20 000 співробітників Volkswagen Group в Іспанії, серед яких лише близько 1% отримали позитивні результати тестів. SEAT також очікує вакцинацію близько 2000 своїх працівників, які знаходяться у зоні ризику, протягом найближчих тижнів.