Дії для зупинки поширення COVID-19.

SEAT щоденно проводитиме 4500 тестів серед працівників, зайнятих на виробництвi

14.02.2021
  • Компанія проводитиме тестування на антитіла двічі на тиждень, щоб мінімізувати ризики масової захворюваності серед співробітників.
  • Від початку пандемії компанія здійснила понад 55 000 ПЛР-тестів і тестів на антитіла серед працівників. Завдяки цьому рівень захворюваності в SEAT становить 1 %, що значно нижче за середній показник у галузі.
  • Компанія консультується з представниками влади щодо плану вакцинації населення.
  • Працівники компанії зможуть добровільно взяти участь у випробовуванні вакцини від COVID-19 у межах підтримки проєкту #YoMeCorono.

Оскільки SEAT дбає про здоров'я своїх працівників, заходи для їхнього ефективного захисту від COVID-19 залишаться пріоритетом для компанії 2021 року. З 1 січня SEAT провела більше ніж 15 000 тестів серед працівників і розробила масштабний план швидкого тестування, який почне діяти із завтрашнього дня. Згідно з планом більше ніж 10 000 працівників в офісах компанії проходитимуть тест на антитіла двічі на тиждень: щодня в середньому робитимуть 4500 тестів. Метою цього заходу є мінімізація ризику масової захворюваності серед працівників і зменшення навантаження на державну систему охорони здоров'я з огляду на збільшення кількості випадків захворювання в соціальній сфері й поширення британського варіанту вірусу, який, за попередніми оцінками, є на 56 % заразливішим.

SEAT стала першою компанією в Іспанії, яка ухвалила рішення про масове тестування працівників під час першої хвилі пандемії. З квітня 2020 року компанія зробила своїм працівникам 55 000 тестів, серед яких ПЛР-тести й швидкі тести на антитіла. Кількість підтверджених випадків захворювання була дуже низькою, адже лише 0,6 % працівників отримали позитивні результати тесту у квітні, 1 % - у вересні й 0,7 % - у січні. Ці показники є незначними, ураховуючи середній рівень захворюваності в галузі, який зараз становить 10 %.

«Здоров'я й безпека наших працівників є та завжди буде пріоритетом для SEAT, - сказав віцепрезидент SEAT із питань персоналу й організації Хав'єр Рос. - Під час найскладнішого етапу кризи у сфері охорони здоров'я ми продемонстрували серйозне ставлення до цих питань і вжили заходів, які підтвердили свою ефективність для контролювання поширення вірусу. Саме тому ми переконані, що, продовжуючи рухатися в цьому самому напрямі запобігання поширенню захворювання, чітко дотримуючись усіх рекомендованих заходів (носячи захисні маски, дотримуючись соціальної дистанції й миючи руки), а також проводячи масове тестування, ми захистимо всіх у цій компанії та Volkswagen Group в Іспанії».

План триетапної вакцинації

Коли до Іспанії надійшли перші партії вакцини від COVID-19, SEAT почала розробляти план вакцинації працівників, оскільки зараз вакцина стає доступнішою. Компанія координує свої дії з Департаментом охорони здоров'я уряду Каталонії й заявила про готовність до співпраці в різних сферах під час розроблення плану вакцинації для населення, сприяючи в такий спосіб зниженню навантаження на систему охорони здоров'я.

Цією пропозицією компанія вкотре продемонструвала свою підтримку суспільству й готовність протистояти пандемії, як і під час першої її хвилі. У квітні минулого року компанія виготовила понад 600 апаратів штучної вентиляції легень за рекордні строки, використовуючи частини з моторів склоочисників від моделі SEAT Leon. Усі апарати відправили до лікарень  по всій країні, коли реанімаційні відділи були переповнені пацієнтами. Окрім того, SEAT також розпочала співпрацювати з іншими компаніями для розробки медичних захисних масок, використовуючи фільтри з фарбувального цеху на заводі в Мартурелі, а також пожертвувала 142 000 євро проєкту #YoMeCorono, метою якого є протидія поширенню COVID-19.

Турбуючись про своїх працівників, компанія розробила план триетапної вакцинації, який реалізують, щойно збільшиться кількість доступних вакцин. SEAT не має на меті зривати плани державних постачань. На першому етапі компанія збирається вакцинувати весь свій медичний персонал, який налічує 50 осіб. На другому етапі в співпраці з державними органами охорони здоров'я планують вакцинувати весь персонал компанії, який перебуває в зоні ризику, перш ніж перейти до етапу масової вакцинації.

Водночас за підтримки Наукового комітету охорони здоров'я SEAT, почесним членом і радником якого останні п'ять років виступає доктор Бонавентура Клотет, компанія запропонує своїм працівникам можливість добровільної участі в третьому етапі дослідження вакцини від COVID-19.

Нові медичні центри, відкриті 2020 року

Хоча протягом року пандемії компанія й зосередилася на захисті працівників від коронавірусу, вона не забула розширити спектр послуг у сфері охорони здоров'я для своїх працівників і персоналу Volkswagen Group в Іспанії.

Цього року SEAT відкриє новий медичний центр у новому приміщенні в центрі Барселони - CASA SEAT. Тут постійно функціюватиме медична служба, яка обслуговуватиме працівників, відвідувачів, учасників виставки й працівників інших компаній Volkswagen Group, офіси яких розташовано в місті. 

Крім цього, 2020 року SEAT і Volkswagen Financial Services запустили CARS Madrid - другий центр охорони здоров'я й реабілітації SEAT CARS, який пропонує послуги охорони здоров'я та профілактики хвороб 1350 співробітникам Volkswagen Group у Мадриді. Розміщений у корпоративній штаб-квартирі фінансової компанії в Алькобендасі, новий передовий медичний центр пропонує послуги охорони здоров'я у сферах професійної медицини, консультацій медсестер, відстеження стану здоров'я та медичних оглядів, до яких цього року додаються послуги з фізіотерапії й реабілітації.