Вигідні цінові пропозиції

«Black Friday» від SEAT вже розпочато

13.11.2020

В рамках «Black Friday», що пропонується у офіційній дилерській мережі SEAT в Україні, діють вигідні цінові пропозиції на обмежений перелік автомобілів SEAT.

Скористайтеся вигідними пропозиціями, обирайте новий автомобіль SEAT та насолоджуйтесь бездоганним керуванням.

Цього року «Black Friday» не закінчується у п'ятницю!

Пропозиція діє з 13 листопада 2020 року по 30 листопада 2020 року на території України* в межах мережі офіційнх дилерів  SEAT на автомобілі в наявності на складі, а саме на наступний перелік моделей:

·         Динамічний хетчбек Leon 5D CUPRA із вигодою орієнтовно від -20%** від ціни автомобілів;

·         Стильний хетчбек Ibiza із вигодою орієнтовно від -15%** від ціни автомобілів;

·         Міський кросовер Arona із вигодою орієнтовно від -15%** від ціни автомобілів;

·         Повноприводний кросовер Tarraco із вигодою орієнтовно від -15%** від ціни автомобілів.

Кількість автомобілів в рамках «Black Friday» обмежена. Поспішайте обрати свій автомобіль SEAT.

Ця пропозиція не є публічною офертою, а отже, не зобов'язує сторони продавати чи купувати автомобіль. За більш детальною інформацією прохання звертатись до офіційних дилерів автомобілів SEAT в Україні за посиланням https://www.seat.ua/dileri.

* територія України, в межах якої діють офіційні дилери SEAT, визначена на сайтах офіційних дилерів за посиланням https://www.seat.ua/dileri

** вигода у відсотковому значенні, що визначається у гривнях  від ціни автомобіля в гривнях, яка визначається кожним офіційним дилером SEAT окремо  для його купівлі клієнтами. Вигода на автомобіль розраховується на дату купівлі автомобіля  в межах строків «Black Friday»  з урахуванням комерційного курсу євро, який застосовують для розрахунку пропозиції щодо кредитування або придбання автомобіля в лізинг, чинний курс щодня оприлюднюють на сайті https://www.porschefinance.ua/uk/cliet-service/kursi-valyut-2020-1 (надалі - комерційний курс). Ціна автоомбіля від якої буде розрахована вигода з урахуванням його комплектації визначається офіційними дилерами SEAT в Україні на дату купівлі автоомбіля виходячи з комерційного курсу  та вказуються в договорі купівлі-продажу автомобіля, яку покупець укладає з офіційним дилером SEAT. Перед тим як підписувати договір купівлі-продажу, будь ласка, уважно ознайомтеся з ціною й комплектацією автомобіля.