Онлайн презентація

Спеціальним гостем онлайн презентації «Старт виробництва CUPRA Formentor» стане Марк тер Штеген

28.09.2020

>  Глобальний амбасадор бренду Мар тер Штеген буде їздити за кермом нового Formentor

>  Водій CUPRA Жорді Жене також візьме участь у події

Останній день для реєстрації на онлайн платформі для участі у сесії «Питань та відповідей»

 

Марторель (Іспанія), 28.09.2020. Вже завтра, 29 вересня о 12:30 годині, відбудеться онлайн презентація «Старт виробництва CUPRA Formentor» у штаб-квартирі CUPRA Garage у Марторель. Автовиробник планує презентацію останньої моделі бренду, що була вперше ексклюзивно розроблена для CUPRA.

Разом із новим Президентом SEAT і Генеральним директором CUPRA Уейном Гріффітсом (Wayne Griffiths), Віце-президентом SEAT з питань дослідження та розвитку Вернером Тієтцом (Werner Tietz), у онлайн презентації візьме участь глобальний амбасадор бренду Марк тер Штеген (Marc ter Stegen). Воротар ФК «Барселона» буде їздити за кермом нового Formentor, який було обрано автомобілем футбольного клубу у липні минулого року.

Водій CUPRA Жорді Жене (Jordi Gené) також приєднається до Гріффітса та тер Штегена у сесії «Питань та відповідей», організованій спеціально для медіа. Для того, щоб взяти участь у сесії, необхідно зареєструватися за 12 годин до початку натиснувши «Реєстрація у сесії Q&A».

Щоб взяти участь у онлайн презентації необхідно:

-          Пройти за посиланням прес-конференції https://cupraformentorsopevent.max-videosound.com/

-          Натиснути «Enter» для участі у прес-конференції

-          Для участі у сесії «Питань та відповідей» необхідно зареєструватися за 12 годин до початку натиснувши «Register for the Q&A».

До зустрічі на онлайн презентації!