Нове призначення

Уейна Гріффітса призначено новим Президентом SEAT

24.09.2020

>  У якості нового Президента SEAT Уейн Гріффітс буде керувати компанією та двома брендами з 1 жовтня 

>  Обіймаючи поточну посаду Керівника відділу продажів та маркетингу, протягом останніх декількох років Гріффітс сприяв рекордним продажам у компанії SEAT. Окрім того, він виконував ключову роль у становленні бренду CUPRA

Виконуючий обов'язки Президента Карстен Ісенсі буде Виконавчим Віце-президентом у сфері фінансів та ІТ

 Герберт Штайнер стане новим Віце-президентом у сфері виробництва та логістики SEAT

 

Марторель (Іспанія). Рада директорів SEAT на чолі з Виконавчим Директором Volkswagen Group Гербертом Дісом (Herbert Diess) призначила Уейна Гріффітса (Wayne Griffiths) новим Президентом компанії SEAT з 1 жовтня.

Окрім того, Гріффітс продовжить виконувати обов'язки Генерального директора та Президента бренду CUPRA і залишиться Виконавчим Віце-президентом компанії у сфері продажів та маркетингу. Карстен Ісенсі (Carsten Isensee) залишиться Виконавчим Віце-президентом у сфері фінансів та ІТ. Він обіймав цю посаду, виконуючи обов'язки Президента SEAT.

Голова ради директорів SEAT Герберт Діс зазначив: «Уейн Гріффітс є одним з найбільш кваліфікованих керівників групи компаній. Протягом останніх чотирьох років він вивів продажі SEAT на рекордний рівень та керує розвитком бренду CUPRA. Він має повноцінну підтримку. Я переконаний, що він досягне успіху, ставши Президентом компанії SEAT». Герберт Діс також висловив вдячність Карстену Ісенсі, який тимчасово виконував обов'язки Президента компанії: «Він став лідером та взяв на себе відповідальність у складні місяці, протягом яких компанія зіткнулася з наслідками COVID‑19, і гарантував життєдіяльність бізнесу».

Гріффітс приєднався до SEAT у 2016 році у якості Керівника відділу продажів і сприяв розвитку компанії. Протягом останніх трьох років та до І кварталу 2020 року (у період до появи COVID) SEAT став європейським брендом, який найшвидше розвивався. Очолюючи відділ з продажів SEAT, компанії, яка пропонувала найбільше новинок на ринку, Гріффітс побив усі рекорди з продажів, забезпечивши зростання більше ніж на 40 % у період з 2016 до 2019 року. Новий Президент також є одним із засновників бренду CUPRA та новоствореного SEAT MÓ.

Прихильник автомобілів, який розпочав кар'єру у Volkswagen Group

Син власника дилерського центру Гріффітс розпочав свою кар'єру у сімейному бізнесі, перш ніж вивчати міжнародний менеджмент та німецьку мову в Університеті Лідса, Великобританія. Кар'єра Гріффітса була пов'язана з Volkswagen Group. Він почав працювати в AUDI AG в Інгольштадті у 1989 році. Після роботи протягом двох років у SEAT (з 1991 до 1993 року) він повернувся до німецького бренду, де обіймав різні керівні посади у новому підрозділі з продажів на різних ринках. У 2016 році його призначили Віце-президентом у сфері продажів та маркетингу SEAT. У січні 2019 року він обійняв посаду Генерального директора CUPRA, а на початку цього року був призначений Головою ради директорів CUPRA.

Новий Президент компанії розпочне нову главу 70-літньої історії SEAT: компанії з двома відомими брендами - SEAT і CUPRA. Його основна мета полягатиме у просуванні трансформації SEAT та її брендів, у прагненні до електрифікації та стійкої мобільності, а також розвитку бренду CUPRA. З цією метою у липні компанія оголосила план інвестицій у розмірі 5 мільярдів євро, який буде виконано у період з 2020 до 2025 року. На першому етапі SEAT та CUPRA випустять 5 нових електричних транспортних засобів та автомобілів з можливістю заряджання від мережі до 2021 року.

Герберт Штайнер, новий Віце-президент у сфері виробництва та логістики SEAT

Окрім того, компанія SEAT призначила Герберта Штайнера новим Віце-президентом у сфері виробництва та логістики. Він обійме цю посаду з 1 листопада. Штайнер стане наступником Крістіана Воллмера (Christian Vollmer), який перейшов у раду з питань виробництва бренду Volkswagen.

Герберт Штайнер, інженер-механік, випускник Грацького технологічного університету, приєднався до AUDI AG у 1998 році у якості технічного директора. У 2006 році Штайнер став Генеральним секретарем SEAT. Він обіймав цю посаду до 2010 року, поки не став Керівником заводу SEAT Componentes. Попрацювавши у SEAT, він став Керівником відділу виробництва двигунів та членом ради директорів з виробництва двигунів у AUDI в Угорщині. З 2018 року він був Керівником сфери розробки автомобілів та ливарного виробництва у Volkswagen Group Components.

Луїс Комас (Luis Comas), новий Керівник комісії з бухгалтерії та управління в Volkswagen Navarra

Віце-президент SEAT з юридичних питань Луїс Комас залишив поточну посаду і був призначений радою директорів SEAT незалежним членом ради директорів SEAT та Volkswagen Navarra. Окрім того, Комас стане Керівником комісії з аудиту, комплаєнсу й управління SEAT та Volkswagen Navarra, замінивши Джозефа Піке (Josep Piqué), який обіймав цю посаду з 2017 року, оскільки його встановлений законодавством термін на цій посаді скінчився. 

Сфера юридичних питань буде інтегрована у структуру правління компанії. Новий Голова відділу юридичних питань та управління буде оголошений через деякий час. Він буде підпорядковуватися безпосередньо новому Президенту SEAT Уейну Гріффітсу.