Нове призначення

Гільєрмо Фадда, новий Директор SEAT з продажів у Європі

10.09.2020

>  На новоствореній посаді Гільєрмо Фадда очолить підрозділ компанії з продажів на континенті

>  Гільєрмо має 25-річний досвід роботи у Volkswagen Group

Фахівець, що донині обіймав посаду Віце-президента з продажів і маркетингу Volkswagen Group Argentina, приєднається до SEAT з 1 жовтня

 

Марторель (Іспанія). Гільєрмо Фадда (Guillermo Fadda) призначений новим Директором SEAT з продажів у Європі з 1 жовтня. Посадовець працював у Volkswagen Group з 1995 року і донині обіймав посаду Віце-президента з продажів і маркетингу Volkswagen Group Argentina. Гільєрмо очолить європейський підрозділ з продажів SEAT на новоствореній посаді, що покликана активізувати зростання компанії в регіоні, та підпорядковуватиметься Віце-президенту SEAT з продажів і маркетингу Уейну Гріффітсу (Wayne Griffiths).

Уейн підкреслив: «З призначенням на цю нову посаду Гільєрмо Фадди компанія прагне активізувати свій розвиток у Європі. Протягом останніх років SEAT і CUPRA стали брендами з найвищими темпами зростання, а з 2015 року їхня частка ринку зросла більш ніж на 30 %. Я переконаний, що його досвід у Volkswagen Group допоможе надати додатковий імпульс нашим продажам».

Гільєрмо Фадда має вчену ступінь з ділового адміністрування та пройшов підготовку за програмою MBA для керівників у бізнес-школі ESADE. Він працював у Volkswagen Group з 1995 року, коли приєднався до бренду AUDI в Іспанії. У 2002 році він був призначений Директором з маркетингу AUDI в Іспанії і обіймав цю посаду до 2006 року. Відтоді і до 2009 року Гільєрмо відповідав за напрямок маркетингу AUDI Italy, а в 2009 році повернувся в AUDI Spain на посаду Директора з продажів, після чого у 2013 році був призначений Генеральним директором і займався зміцненням лідерських позицій бренду у сегменті преміальних моделей ринку Іспанії. У 2018 році Гільєрмо Фадда був призначений Віце-президентом з продажів і маркетингу Volkswagen Group Argentina і займався на цій посаді, у тому числі, питаннями збуту продукції марок Volkswagen (провідного бренду на ринку Аргентини), Volkswagen Комерційні автомобілі, AUDI, Ducati та Traton Group.