Спеціальна пропозиція

Сезон вигідних придбань від SEAT

07.09.2020

У дилерській мережі SEAT в Україні діють вигідні цінові пропозиції на весь модельний ряд SEAT.

Купуйте новий SEAT, вирушайте в дорогу з комфортом та насолоджуйтесь бездоганним керуванням.

Пропозиція діє з 3 вересня 2020 року по 30 вересня 2020 року на автомобілі в наявності на складі, а саме на наступний перелік моделей:

·         Стильний хетчбек Ibiza із вигодою орієнтовно від  48 000* гривень;

·         Динамічний хетчбек Leon 5D CUPRA із вигодою орієнтовно від  155 000* гривень;

·         Комфортний та практичний універсал Leon Sportstourer ST із вигодою орієнтовно від  85 000* гривень;

·         Міський кросовер Arona із вигодою орієнтовно від  50 000* гривень;

·         Універсальний кросовер Ateca із вигодою орієнтовно від  116 000* гривень;

·         Повноприводний кросовер Tarraco із вигодою орієнтовно від  95 000* гривень.

 

Шанувальники бренду SEAT зможуть обрати із широкого модельного ряду автомобіль, який найбільше буде відповідати їх вимагам та вподобанням.

 

*Вартість автомобіля в гривнях для його купівлі розрахована на дату 03.09.2020 року та визначається за комерційним курсом євро, який застосовують для розрахунку пропозиції щодо кредитування або придбання автомобіля в лізинг. Чинний курс щодня оприлюднюють на сайті https://www.porschefinance.ua/uk/cliet-service/kursi-valyut-2020-1. Точну ціну й комплектацію автомобіля можна дізнатися в офіційних дилерів SEAT в Україні. Остаточні ціни зазначають в угоді купівлі-продажу автомобіля, яку покупець укладає з офіційним дилером SEAT. Перед тим як підписувати угоду купівлі-продажу, будь ласка, уважно ознайомтеся з вартістю й комплектацією транспортного засобу. Викладена в прайс-листі інформація не є ані рекламою, ані публічною офертою, а отже, не зобов'язує сторони продавати чи купувати автомобіль. Вона лише дає можливість сформувати бажану комплектацію автомобіля. Зважайте, що в деяких випадках інформація про автомобіль (дизайн, комплектація, технічні дані) може змінюватись. 

За більш детальною інформацією прохання звертатись до офіційних дилерів автомобілів SEAT в Україні за посиланням https://www.seat.ua/dileri.