Новий бренд міської мобільності

SEAT презентував SEAT MÓ

22.06.2020

>  Два тижні тому відбулася онлайн-презентація CASA SEAT, а 16 червня відбулося офіційне відкриття простору бренду за участю Терези Рібери, Анхельс Чакон, Ади Колау та інших

>  Новий бренд стане основою стратегії міської мобільності, сфокусованої на продуктах та послугах мобільності

 > SEAT представляє свої нові продукти міської мобільності: SEAT MÓ eScooter 125 та SEAT MÓ еKickScooter 65

 

Барселона (Іспанія) - 16 червня 2020 року компанія SEAT офіційно відкрила CASA SEAT. Церемонія відбулася в рамках рекомендованих заходів з охорони здоров'я та за участі в ній видатних представників влади і бізнесу Іспанії та Каталонії. Скориставшись нагодою, компанія під час заходу оголосила про створення нового бренду міської мобільності SEAT MÓ.

Після віртуальної презентації 4 червня центр CASA SEAT вперше відчинив свої двері для публіки 16 червня. Президент SEAT Карстен Ісенсі розпочав церемонію, підкресливши важливість нового простору як головного офісу компанії в центрі Барселони. Він наголосив: «Відкривши CASA SEAT, ми не лише хотіли вшанувати походження бренду. Ця знакова споруда - місце, з якого ми дивимось у майбутнє, наша штаб‑квартира в самому центрі Барселони, яка, як ми очікуємо, стане еталоном центру міської мобільності».

Наступною взяла слово четверта Віце прем'єр-міністерка і Міністерка з екологічних перетворень та демографічних проблем Тереза Рібера. Вона виступала у форматі відеоконференції. Після неї безпосередньо у CASA SEAT виступили Анхельс Чакон, Міністерка з питань бізнесу та знань уряду Каталонії, і Ада Колау - мер Барселони.

Представники влади та інші гості заходу - Президент Grupo Godó Хав'єр Годо; Президент CaixaBank Хорді Гуал; Президент FC Barcelona Хосеп Марія Бартомеу; Президент Agbar Анхель Сімон; Керуючий директор Saba Хосеп Мартинес Віла та доктор Бонавентура Клоте  - здійснили обхід CASA SEAT, нового центру міської мобільності.

Сьогодні Віце-президент SEAT з продажів та маркетингу та Генеральний директор CUPRA Уейн Гріффітс оголосив про створення нового бренду SEAT MÓ, який стане основою стратегії міської мобільності, орієнтованої на продукти і послуги мікромобільності, у тому числі SEAT MÓ eScooter 125 та SEAT MÓ eKickscooter 65.

«Завдяки SEAT MÓ ми хочемо зробити індивідуальну мобільність доступною для всіх, і CASA SEAT стане його оперативним центром. Барселона буде полігоном для розробки рішень у сфері міської мобільності, які набудуть популярності по всьому світі», - сказав Гріффітс.

Екскурсія закінчилася в зоні конфігуратора автомобілів, де клієнти та відвідувачі зможуть створювати власний автомобіль SEAT і, нарешті, в гаражі CUPRA, де відвідувачі побачили CUPRA Formentor PHEV - абсолютно нову модель, вироблену на заводі у Марторель, яка дуже скоро з'явиться на ринку.

SEAT MÓ: рух до електричної міської мобільності

Під час останньої виставки Smart City Expo World Congress компанія SEAT анонсувала створення стратегічного бізнес-підрозділу, орієнтованого на міську мобільність, яка тепер набуває власної ідентичності. Компанія представила свої нові продукти - SEAT MÓ eKickScooter 65 та SEAT MÓ eScooter 125. Це перший повністю електричний скутер SEAT за 70-річну історію існування компанії. Він також випускається у конфігурації спеціальної моделі, призначеної для сервісу спільного користування. Сьогодні компанія підтвердила запуск сервісу з електричного мотошерингу в Барселоні з липня.

Лукас Касасновас, керівник SEAT MÓ, зазначив: «SEAT MÓ eScooter 125, SEAT MÓ eKickScooter 65 та наша поява у світі мотошерингу є свідченням нашого прагнення адаптуватися до нових потреб міст та їх мешканців, забезпечуючи ефективні і стійкі рішення у сфері мікромобільності».

Місце змін майбутнього мобільності

Розташований у самому центрі Барселони, на перетині бульвару Грасіа та проспекту Діагональ, CASA SEAT - це данина компанії місту, яке спостерігало за її народженням 70 років тому. Цей простір створювався, щоб стати центром міської мобільності та забезпечити подолання викликів сьогодення шляхом створення рішень спільно з різними зацікавленими сторонами. Для сприяння зустрічам і обміну ідеями CASA SEAT запропонує програму заходів, яка передбачатиме семінари та різноманітні культурні заходи з питань мобільності, технології, бізнесу тощо.