Турбота про навколишнє середовище

Компанія SEAT з 2010 року зменшила вплив свого виробництва на навколишнє середовище на 43 %

10.06.2020

>  Компанія зменшила рівень викидів CO2, пов'язаних із виробництвом, на 65 %

>  Завдяки заходам, які компанія вжила у 2019 році, їй вдалося за один рік скоротити обсяг сміття на 38,5 %

 >  Мета SEAT полягає у зменшенні впливу заводу у Марторель на навколишнє середовище на 50 % до 2025 року

 >  У 2019 році компанія інвестувала в екологічні ініціативи 27 млн євро

 

Барселона (Іспанія) - компанія SEAT прагне дбати про навколишнє середовище і у 2019 році продовжила активно працювати над подальшим зменшенням впливу своєї діяльності на навколишнє середовище. Виробник автомобілів успішно зменшив п'ять основних показників впливу свого виробництва на навколишнє середовище на 43 %, у тому числі споживання енергії та води, утворення відходів, рівень летючих органічних сполук та CO2. Таким чином, компанія робить значний крок у досягненні цілей, встановлених на 2025 рік, які полягають у зменшенні впливу процесів виробництва компанії на навколишнє середовище на 50 % порівняно з 2010 роком.

Компанія SEAT почала реалізовувати план із захисту навколишнього середовища рівно десять років тому. З того часу їй вдалося зменшити споживання енергії та води на 26 % та 32 % відповідно, покращити обробку відходів на 58 % та зменшити рівень викидів летючих органічних сполук на 23 %. Окрім того, компанія скоротила рівень викидів CO2 на 65 %. У 2019 році компанія інвестувала в екологічні ініціативи 27 млн євро.

Віце-президент SEAT з питань виробництва та логістики доктор Крістіан Воллмер (Christian Vollmer) зазначив: «Компанія SEAT прагне дбати про навколишнє середовище. Саме тому ми вже декілька років намагаємося досягти максимального зменшення впливу своєї діяльності на навколишнє середовище. З 2010 року ми зменшили свій вплив на 43 % та знизили рівень викидів CO2 у процесі виробництва на 65 %. Наша мета полягає у поступовому вдосконаленні діяльності та захисті нашої планети».

На 38,5 % менше сміття за один рік

У 2019 році компанія зосередилася на зменшенні відходів та ефективній обробці всіх утворених відходів. Для цього вживалися заходи під час процесу виробництва з використанням всеохоплюючого підходу: від мінімізації утворення відходів до подальшої переробки та переоцінки. У результаті компанія SEAT зменшила рівень відходів на 38,5 % за один рік, досягнувши з 2010 року скорочення на 58 %. Кількість відходів, які викидалися, зменшилася у вазі на два кілограми на кожен вироблений транспортний засіб.

 

 

Основні ініціативи у 2019 році

Серед основних заходів, вжитих у 2019 році, можна виділити скорочення джерел пакування продукту і цементу для захоронення відходів, вдосконалення технології розподілу відходів та знищення з метою гарантії їх належної утилізації, а також заміну пластикових пляшок пляшками, які можна використовувати повторно та які компанія видавала працівникам, щоб допомогти позбутися 22 тон пластику щороку.

У 2019 році виробник автомобілів започаткував декілька програм, спрямованих на зменшення викидів CO2 та досягнення кращої енергоефективності, таких як проект з відновлення енергії з димоходів пічки для сушіння фарби. У результаті ми отримуємо щорічну економію природного газу на 11,7 ГВт-год, що дорівнює річному споживанню приблизно 2400 іспанських домогосподарств. Завдяки цьому плану щорічно більше не викидається 2400 тон CO2.

У цеху нанесення лакофарбового покриття було запроваджено декілька успішних ініціатив зі збереження ресурсів, у тому числі повторне використання води, яка застосовується для розприскування фарби на транспортні засоби. Коли воду відокремлюють та очищають, її повертають у процес у повністю замкнутий кругообіг.

Окрім того, заради збереження біорізноманітності працівники компанії посадили дерева на території дельти ріки Льобрегат. Ця ініціатива є частиною проекту відновлення середовища проживання на території дельти ріки Льобрегат, де розташовано два виробничі заводи компанії SEAT: SEAT Barcelona і SEAT Componentes.

Принципи екологічної відповідальності

Ступінь впливу на навколишнє середовище - один з основних елементів стратегії стійкого розвитку SEAT. В її рамках у 2010 році було запущено план Ecomotive Factory, спрямований на якомога більшу мінімізацію впливу на навколишнє середовище заводу SEAT у Марторель. Сьогодні турбота про планету стає ще важливішою у рамках глобальної корпоративної місії Move to Zero, яка має на меті мінімізувати вплив на навколишнє середовище усіх продуктів та рішень мобільності під час усього їхнього життєвого циклу: від обробки сировини та виробництва до закінчення корисного терміну служби. Це дозволить зберегти екосистеми та забезпечити позитивний вплив на навколишнє середовище та суспільство. Місія Move to Zero узгоджена з принципами стійкості компанії та Volkswagen Group, щоб досягнути цілей щодо захисту навколишнього середовища, відзначених у Паризькій угоді. Загальне довгострокове бачення SEAT полягає у тому, щоб до 2050 року стати компанією, яка не використовує вуглеводних сполук та яка зменшила вплив на навколишнє середовище на 50 % до 2025 року порівняно з 2010 роком. У 2019 році цей негативний вплив було зменшено на 43 %.