Відділ комунікацій SEAT

Фернандо Сальвадор, новий голова міжнародного відділу комунікацій SEAT щодо продуктів та подій

07.02.2020

>  Фернандо Сальвадор очолить сферу виробництва електромобілів компанії в рік презентації нового покоління SEAT Leon

>  З 1991 року Фернандо Сальвадор працював у SEAT у відділі технології виробництва, підрозділі з маркетингу продуктів та комунікацій

 

>  Карлос де Луїс замінить Фернандо Сальвадора на посаді голови відділу комунікацій SEAT Іспанія

 

 

 Марторель (Іспанія). Фернандо Сальвадор (Fernando Salvador) (Мадрид, 1969 р.) призначений на посаду голови міжнародного відділу комунікацій SEAT. Раніше він очолював відділ з комунікацій у SEAT Іспанія, а тепер звітуватиме перед генеральним директором SEAT з питань комунікацій та відносин компанії Крістіаном Штайном (Christian Stein).

 

Фернандо Сальвадор замінить Фабіана Зіммера (Fabian Simmer), який залишає компанію, щоб приєднатися до команди KTM Group. У свою чергу, Карлос де Луіс (Carlos de Luis), який наразі обіймає посаду голови підрозділу SEAT з електричної мобільності та відносин компанії та Volkswagen Group в Іспанії, керуватиме підрозділом з питань комунікацій у SEAT Іспанія. Ці зміни почали діяти з 1 лютого.

 

Фернандо Сальвадор за освітою інженер-технолог. Він побудував майже всю професійну кар'єру у компанії SEAT. До відділу технології виробництва Фернандо Сальвадор приєднався у липні 1991 року, а потім працював у підрозділі маркетингу продуктів. У 1999 році почав працювати у відділі комунікацій, де відповідав за комунікації щодо продуктів SEAT до 2010 року, коли став головою відділу з комунікацій SEAT на іспанському ринку.

 

Фернандо Сальвадор повернувся до відділу міжнародних комунікацій, коли стартувало активне виробництво електромобілів SEAT. На початку 2021 року буде випущено шість моделей електромобілів. Більше того, 2020 рік стане роком нового покоління SEAT Leon, який було представлено 28 січня. Сфера, якою керуватиме Фернандо Сальвадор, займається всіма питаннями міжнародних комунікацій та організацією заходів для преси.

 

Окрім того, Карлос де Луіс (Барселона, 1973 р.) має диплом Університету Вальядоліду (University of Valladolid) зі спеціальності «Економіка»; він працював у SEAT, Volkswagen і Audi у різних сферах маркетингу та комунікацій з моменту приєднання до групи компаній у 1999 році. На новій посаді він звітуватиме перед керуючим директором SEAT Іспанія Мікелом Паломерою (Mikel Palomera).