Інвестиції у нове покоління моделі склали понад 1,1 мільярда євро

SEAT презентував новий Leon

31.01.2020

>  Дизайн нового SEAT Leon в порівнянні з попереднім поколінням зазнав значної еволюції. Крім того, модель отримала світлові прилади нового покоління.

>  Інвестиції спрямовані головним чином на розробку автомобіля та підготовку виробничих потужностей.

>  Під час розробки нового SEAT Leon основні зусилля були спрямовані на забезпечення ефективності. До переваг автомобіля належать найдосконаліші силові агрегати, перелік яких включає бензинові (TSI) і дизельні (TDI) двигуни, а також двигуни на стисненому природному газі (TGI), агрегати на основі технологій помірного гібриду (eTSI) та гібриди із заряджанням від мережі (eHybrid).

 

Марторель (Іспанія). 28 січня 2020 року на заводі SEAT у місті Марторель був представлений новий SEAT Leon четвертого покоління. Компанія інвестувала понад 1,1 мільярда євро, щоб вивести на ринок ще привабливіший автомобіль з чудовою динамікою, двигунами підвищеної ефективності та системами допомоги водію нового рівня.

SEAT Leon завжди був еталоном у своєму сегменті, що підтверджують продажі понад 2,2 мільйона екземплярів, реалізованих за час існування трьох поколінь автомобіля. Четверте покоління моделі розроблялося, щоб закріпити цей видатний успіх та підняти його на наступний рівень за комунікаційними можливостями, ефективністю, динамікою і рівнем безпеки.

«SEAT Leon - наша найпопулярніша модель, і ми хочемо продовжити його чудову історію. Тому компанія SEAT інвестувала в новий Leon понад 1,1 мільярда євро, головним чином у розробку автомобіля та удосконалення виробничих потужностей», - заявив Карстен Ісенсі (Carsten Isensee), виконувач обов'язків Президента SEAT і віце-президент з фінансів та інформаційних технологій. «2019 був рекордним роком для компанії. Ми реалізували понад 570 000 автомобілів - найбільшу кількість за нашу 70-річну історію, і продемонстрували один з найкращих результатів за обсягами виробництва, випустивши понад 500 000 автомобілів у Марторелі. Чудовий фундамент для старту у 2020 році», - додав пан Ісенсі.

Новий Leon поєднує філософію дизайну, що лежить в основі кожного авто, яке сходить з конвеєра SEAT, додаючи в сегмент компактних моделей впевненість, елегантність і спортивний стиль.

Новий SEAT Leon був розроблений і буде вироблятися на заводі SEAT у Марторелі (Іспанія).

 

 

Дизайн: удосконалені розміри і ще яскравіший вигляд всередині та ззовні

Автомобіль побудований на основі платформи MQB Evo, розміри, гнучкість і придатність до адаптації якої дозволили команді дизайнерів забезпечити покращені пропорції дизайну наступного покоління автомобіля.

У 5-дверному варіанті довжина нового SEAT Leon становить 4368 мм (+86 мм), ширина - 1800 мм (-16 мм), а висота складає 1456 мм (-3 мм). Колісна база становить 2686 мм, що на 50 мм більше в порівнянні з SEAT Leon третього покоління.

У версії Sportstourer довжина нового SEAT Leon становить 4642 мм (+93 мм), ширина - 1800 мм (-16 мм), а висота складає 1448 мм (-3 мм). Колісна база становить 2686 мм, що на 50 мм більше в порівнянні з попереднім поколінням.

Новий SEAT Leon наслідує риси свого попередника, але демонструє більш яскраво виражений характер: цьому сприяють плавні переходи та бездоганне поєднання граней. Естетика екстер'єру приваблює, але при цьому його стиль сприяє поліпшенню загальної ефективності автомобіля завдяки вдосконаленій аеродинаміці: коефіцієнт аеродинамічного опору нового SEAT Leon у порівнянні з попереднім поколінням знизився на 8 %.

Передня частина нового SEAT Leon вирізняється ефектним об'ємним поєднанням решітки радіатора та передніх освітлювальних приладів. Новий дизайн решітки радіатора та форм фар також забезпечують миттєву впізнаваність автомобіля.

Форми абсолютно нового SEAT Leon еволюціонували. Тепер автомобіль має виразніші лінії, забезпечуючи більш елегантний дизайн. Зміна кольорів і відтінків, коли світло потрапляє на поверхню кузова, додає автомобілю ще більше привабливості. При створенні дизайну  використовувався тривимірний підхід та концепція багатошаровості кольорів.

Задня частина кузову нового SEAT Leon стає більш виразною завдяки повністю світлодіодним фарам.  Багажне відділення створено для підкреслення динамічності транспортного засобу. Як система освітлення, так і спойлер створюють лінії, які свідчать про стрімку швидкість, навіть коли автомобіль не рухається.

Інтер'єр нового SEAT Leon - ідеал функціональності, мінімалізму та вишуканості. Кожен елемент оснащення салону вражає точністю ергономіки, сприяючи підвищенню рівня комфорту для водія та пасажирів.

Ключовим елементом інтер'єру виступає центральний дисплей мультимедійної системи діагоналлю 10" з підтримкою розпізнавання жестів, що забезпечує точність взаємодії з пасажирами та сприяє зменшенню кількості необхідних кнопок. Разом з тим для керування критично важливими функціями використовуються більш традиційні системи взаємодії.

Крім того, новий SEAT Leon поєднує привабливий дизайн з практичністю. Об'єм багажного відділення 5-дверного SEAT Leon становить 380 літрів (аналогічно до попереднього покоління), тоді як багажний простір версії Sportstourer вміщує 617 літрів, що на 30 літрів більше, ніж у моделі попереднього покоління.

 

 

Новий SEAT Leon: освітлює шлях у своєму сегменті

Новий SEAT Leon розширює межі можливостей сегмента за допомогою комплексу технологій освітлення, інтегрованих ззовні та всередині автомобіля.

Повністю світлодіодні фари (опція) з характерним світловим малюнком бренду та білим холодним світлом забезпечують незрівнянну яскравість і містять інтегровані модулі всіх ключових функцій - ближнє та дальнє світло, денні ходові вогні і динамічні покажчики поворотів.

У зовнішніх дзеркалах заднього виду розташовані вбудовані світлодіодні покажчики поворотів, а в автомобілях з опційними повністю світлодіодними фарами також знаходяться ліхтарі освітлення зони посадки, що вітають водія і пасажирів проекцією слова «Hola!» на поверхню дороги при активації автомобіля. Крім того, новий Leon також отримав динамічні світлодіодні покажчики поворотів, які дозволяють чіткіше вказати напрямок руху автомобіля і в такий спосіб сприяють підвищенню безпеки.

Всередині повністю світлодіодна система панорамного фонового підсвічування забезпечує посилене враження від унікального характеру салону. Елементи цієї системи простираються на всю ширину передньої частини салону, проходячи від передніх дверей по передній панелі, та утворюють світлову дугу, яка може змінювати колір та відтінок. До того ж це не просто декоративне фонове освітлення - ця система виконує ряд ключових функцій, таких як система контролю «мертвих» зон або асистент Exit Assist.

Комунікація та зв'язок: перший автомобіль бренду, повністю підключений до Інтернету

Новий SEAT Leon - перший повністю підключений до Інтернету автомобіль бренду. Ключовим елементом оснащення Leon виступає цифрова панель приладів SEAT Digital Cockpit, яка поєднує можливості дисплея панелі приладів діагоналлю 10,25" з можливістю налаштування користувачем і мультимедійної системи. Передбачена в стандартній комплектації мультимедійна система має дисплей діагоналлю 8,25" і підтримує відтворення аудіо зі смартфона, тоді як більша система Navi з дисплеєм типу Retina діагоналлю 10" пропонує навігацію в режимі 3D з підключенням до Інтернету та голосовим керуванням, а також підтримку розпізнавання жестів для спрощення взаємодії з користувачем.

Система Full Link, якою оснащений автомобіль, відкриває повноцінний доступ до комунікаційних можливостей, дозволяючи користувачам підключати свої мобільні пристрої за допомогою Android Auto чи бездротового інтерфейсу Apple CarPlay до мультимедійної системи автомобіля. Завдяки цьому користувачі можуть перенести свою цифрову екосистему в автомобіль у контрольований, безпечний та інтуїтивно зрозумілий спосіб, що дозволить водієві не відволікатися від дороги при користуванні мультимедійною системою, інтегрованими органами керування на кермі чи системою розпізнавання голосу.

Завдяки пропонованому як опція інтерфейсу Connectivity Box з підтримкою бездротового заряджання за стандартом Qi користувачі зможуть не турбуватися про низький заряд батареї в критичні моменти.

Крім того, завдяки модулю онлайн-комунікацій (Online Connectivity Unit) з інтегрованою SIM-карткою означає, новий SEAT Leon завжди буде на зв'язку з цифровим світом. У майбутньому вона забезпечить доступ до останніх версій додатків для мультимедійної системи, які можна буде оновлювати в будь-який час, а вбудована карта eSIM означає, що для SEAT Leon будуть доступні переваги сервісу eCall, який забезпечує пряме з'єднання з екстреними службами в надзвичайній ситуації.

Доповнює перелік цих можливостей додаток SEAT Connect, який можна завантажити на свій цифровий пристрій: він дозволяє дистанційно керувати численними функціями, які забезпечать максимальний комфорт водієві і допоможуть підвищити рівень безпеки.

Силові агрегати: широкий перелік найбільш досконалих двигунів

Новий SEAT Leon розробляли з прицілом на реальні умови експлуатації, тому він отримав лінійку силових агрегатів, яка відтепер включає три електрифіковані варіанти для додаткового підвищення ефективності. Компактному авто нового покоління доступні переваги бензинового (TSI) і дизельного (TDI) двигунів, а також двигуна на стисненому природному газі (TGI), агрегата на основі технологій помірного гібриду (eTSI) та гібрида із заряджанням від мережі (eHybrid). Кожен з перелічених варіантів забезпечує максимальний рівень динаміки та ходових якостей, дозволяючи покупцям обрати комбінацію автомобіля і двигуна, яка буде відповідати конкретним потребам.

Лінійка бензинових двигунів, доступних для Leon у стандартній комплектації, включає оснащені системою безпосереднього впорскування і турбонагнітачем агрегати потужністю від 66 кВт/90 к. с. до 140 кВт/190 к. с. До них входять 1-літрові трициліндрові двигуни TSI (66 кВт/90 к. с. і 81 кВт/110 к. с.), вперше використані в SEAT Leon, та більші 1,5-літрові двигуни (96 кВт/130 к. с. і 110 кВт/150 к. с.). У якості топової версії пропонується 2-літровий двигун TSI потужністю 140 кВт/190 к. с. у поєднанні з трансмісією з подвійним зчепленням.

Дизельна технологія продовжує відігравати важливу роль у зниженні викидів вуглецю, тож для нового Leon доступні переваги трьох варіантів дизельних двигунів: усі вони являють собою 2-літрові агрегати TDI потужністю 85 кВт/115 к. с. і 110 кВт/150 к. с.

В якості опції для нового SEAT Leon пропонується 1,5-літровий двигун TGI на стисненому природному газі, що розвиває потужність 96 кВт/130 к. с.

Крім того, для нового SEAT Leon вперше доступна технологія помірного гібриду з напругою 48 В (eTSI), що дозволяє компактному авто демонструвати ще вищий рівень ефективності (1.0 TSI потужністю 81 кВт/110 к. с. і 1.5 TIS потужністю 110 кВт/150 к. с., обидві версії пропонуються виключно з трансмісією DSG). Оскільки SEAT дедалі ширше впроваджує електрифіковані агрегати, лінійка Leon четвертого покоління також включає варіант з досконалим гібридним приводом із заряджанням від мережі. Силовий агрегат цієї версії складається з 1,4-літрового бензинового двигуна TSI, електромотора, літій-іонної акумуляторної батареї ємністю 13 кВт·год та шестиступеневої трансмісії DSG, розвиває потужність у 150 кВт/204 к. с., а запас ходу в режимі руху з електроприводом становить приблизно 60 км (за стандартом WLTP).

Безпека: найбезпечніший автомобіль в історії SEAT отримав високотехнологічні системи допомоги водію

Безпека є головним аспектом нового SEAT Leon. Його оснащення включає найдосконаліші системи допомоги водію, до переліку яких входять адаптивний круїз-контроль з функцією прогнозування, система підтримки в екстрених ситуаціях Emergency Assist та асистент водіння Travel Assist, завдяки чому цей автомобіль забезпечує найвищий рівень безпеки в історії бренду.

Різноманітні технології дозволяють SEAT Leon відчувати довколишнє середовище задля оптимального захисту в будь-яких ситуаціях, що дозволило підняти безпеку на новий рівень.

Завдяки адаптивній системі керування підвіскою DCC (Dynamic Chassis Control), якою оснащується новий SEAT Leon, параметри плавності ходу і керованості автомобіля можуть змінюватися залежно від умов руху та потреб водія, що сприяє підвищенню рівня комфорту.

Адаптивна система керування підвіскою постійно відстежує стан дорожнього покриття і враховує кут повороту керма, гальмування та прискорення, адаптуючи параметри підвіски і жорсткість амортизаторів на кожному колесі для забезпечення унікального рівня комфорту та динаміки.

Новий SEAT Leon втілює ключові цінності бренду та відображає мету компанії, що полягає у виробництві найкращих автомобілів.