Відділ комунікацій SEAT

Фабіан Зіммер, новий голова міжнародного відділу комунікацій SEAT щодо продуктів та подій

25.09.2019

/ Зіммер очолить відділ у той час, як компанія працює над створенням електромобіля

/Зіммер працює у SEAT з 2008 року; він був президентом компанії, працював над розвитком бренду та у сфері цифрових технологій

 

Мартурель (Martorell), 25 вересня 2019 року. Фабіана Зіммера (Fabian Simmer) (Куфштайн (Kufstein), Австрія, 1983) було призначено головою міжнародного відділу комунікацій SEAT щодо продуктів та подій. Він звітуватиме перед генеральним директором SEAT з питань комунікацій та відносин компанії Крістіаном Штайном (Khristian Stein).

Закінчивши Європейський університет у Барселоні Фабіан Зіммер отримав диплом фахівця з комунікацій та міжнародних відносин. Він працював у різних відділах SEAT, але розпочинав свою кар'єру у відділі продажів та маркетингу у 2008 році. Потім він став членом офісу президента SEAT, а у 2013 році був призначений на посаду голови відділу з розвитку бренда. З червня 2016 року Фабіан Зіммер був директором з цифрових технологій.

Призначення Фабіана Зіммера на посаду голови відділу комунікацій SEAT щодо продуктів та подій відбувається у час, коли компанія активно працює над розробкою електромобілів та гібридних моделей, запуск яких заплановано на початок 2021 року з метою підвищення рівня стійкої мобільності: SEAT Mii electric, SEAT el-Born, SEAT Leon PHEV, SEAT Tarraco PHEV, CUPRA Formentor і CUPRA Leon PHEV.

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii. 

 

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.