Чемпіон зі Швеції буде визначати стратегію бренду в гонках електромобілів

Матіас Екштрьом став «високовольтним посланцем» CUPRA

27.08.2019

/ Відзначений численними нагородами автогонщик стане офіційним водієм CUPRA e-Racer 
/ Екштрьом буде представлений публіці на стенді CUPRA в ході Франкфуртського автосалону
/ CUPRA стає повністю електричним завдяки своєму новому «е-посланцю» та концепт-кару CUPRA

 

Мартурель, 27 серпня 2019 року. Щоб і надалі формувати майбутнє автоспорту, бренд CUPRA залучив Матіаса Екштрьома (Mattias Ekström) у якості нового «е-посланця» марки. Шведський гонщик приєднається до племені CUPRA, щоб зайняти чільне місце в стратегії бренду в гонках електромобілів. Крім того, Екштрьом стане офіційним водієм CUPRA e-Racer.

Альянс особливого автомобільного бренду та шведського пілота є втіленням інновацій в автоспорті. CUPRA виступає піонером світу автоперегонів завдяки першому повністю електричному авто класу «туринг» CUPRA e-Racer, тоді як Екстрьом добре зарекомендував себе в різних форматах змагань, таких як Чемпіонат світу з ралі-кросу під егідою FIA, у рамках якого створив власну команду.

Відтепер взаємозв'язок обох сторін з гоночним треком буде прокладати шлях інноваціям у світі спорткарів. Екштрьом буде представлений публіці в якості амбасадора CUPRA на стенді бренду в ході Франкфуртського автосалону.

Першопроходець автогонок 

Матіас Екштрьом народився у Швеції в 1978 році. Він має титул чемпіона світу з ралі-кросу, є дворазовим чемпіоном серії DTM і триразовим переможцем Гонки чемпіонів. Екштрьом вже більше 25 років бере участь у різних змаганнях з ралі, картингу та в класі «туринг», його вважають одним із найбільш універсальних водіїв у світі.

Оскільки в CUPRA повністю усвідомлюють, що майбутнє автогонок буде пов'язане з використанням альтернативних систем привода, інженери бренду разом з Екштрьомом будуть займатися випробуваннями CUPRA e-Racer і розробкою нових гоночних автомобілів з електроприводом: «Приєднання до CUPRA є для мене цілком природним кроком. Після кар'єри у світі автогонок, де я випробував усі формати двигунів внутрішнього згорання, в мене виникло бажання долучитися до гонок електромобілів разом з брендом CUPRA, який був першопрохідцем у цьому сегменті з моменту його створення», - заявив новий «е-посланець» CUPRA

Підключений до майбутнього

CUPRA e-Racer став першим прикладом потенціалу CUPRA в гонках електромобілів, але це лише прелюдія до технологічних можливостей бренду: «Електропривод ляже в основу гоночної стратегії CUPRA. Ми використаємо досвід участі в перегонах, який має Матіас, та інноваційні навички для переформатування майбутнього автогонок і розвитку нових напрямів світового автоспорту», - зазначив директор з питань стратегії, розвитку бізнесу та виробництва Антоніно Лабате (Antonino Labate).

Минулого року бренд CUPRA представив перший у світі спорткар класу «туринг» з повністю електричним приводом - модель CUPRA e-Racer: це справжнє гоночне авто, що розвиває максимальну безперервну потужність у 300 кВт, а пікове значення потужності може сягати 500 кВт (680 к. с.). Максимальна швидкість автомобіля становить 270 км/год, спринт від 0 до 100 км/год він долає усього за 3,2 с, а прискорення від 0 до 200 км/год триває лише 8,2 с.

Крім того, у ході минулого Женевського автосалону CUPRA представив CUPRA Formentor - першу модель, самостійно розроблену брендом. Цей концепт-кар має прокласти для бренду дорогу в майбутнє, а його високопродуктивний гібридний привод із заряджанням від мережі й трансмісія відповідають сучасним вимогам до рівня динаміки та економічності. Автомобіль вийде на ринок у 2020 році і започаткує електрифікацію комерційних моделей бренду.

Дивлячись уперед, бренд CUPRA щойно продемонстрував своє бачення майбутнього у форматі ексклюзивного концепт-кара з повністю електричним приводом. Цей надзвичайно потужний автомобіль поєднує силует чотиридверного кросовера з поставою позашляховика й стрімкістю спортивного купе.

 

Концепт-кар CUPRA та модель CUPRA e-Racer будуть демонструватися на стенді CUPRA під час Франкфуртського автосалону.

 

CUPRA - ексклюзивний бренд для унікальних людей, створений для того, щоб приваблювати клієнтів та відповідати очікуванням щодо унікальності, витонченості та ходових характеристик усіх любителів автомобілів.

У перший рік існування CUPRA продажі автомобіля у 2018 році збільшилися на 40 % порівняно з минулим роком, сягнувши 14 400 одиниць. Разом із запуском нових моделей CUPRA також підтримуватиме дух автоспорту та перегонів, беручи участь у міжнародній серії перегонів TCR. Світ CUPRA живий. Він готовий підкорювати нові групи ентузіастів у 280 спеціалізованих відділеннях та магазинах по всьому світі.