Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies
Прийняти та продовжити

SEAT eXS

SEAT спільно з UFO представляють проект з прокату самокатів у Малазі

17.06.2019

/ XMOBA розширює своє партнерство з UFO і запускає проект з прокату самокатів SEAT eXS в іспанському місті Малага (Málaga) з метою покращення міської мікромобільності

/ Розширення відбулось після успішного запуску проекту в Мадриді, кількість користувачів якого сягнула 13 000 протягом усього двох місяців

/ У такий спосіб компанія підтримує ініціативу порту Малаги, який пропонує місця для паркування самокатів

/ SEAT продовжує підтримувати контакти з органами влади та громадянами з метою покращення міської мобільності

 

Мартурель, 17 червня 2019 року. Під час виставки Mobile World Congress, яка пройшла у лютому в Барселоні, компанія SEAT повідомила, що стане ключовим брендом у стратегії розвитку міської мікромобільності Volkswagen Group. У цьому контексті компанія підтвердила свої наміри щодо роботи над електромобільністю «останньої милі», оголосивши про партнерську угоду зі стартапом з прокату електросамокатів UFO: стороною проекту виступить компанія XMOBA, яка надасть нові самокати SEAT eXS на базі технологій Segway.

Сьогодні компанія SEAT зробила наступний крок у цьому напрямку, оголосивши про розширення свого партнерства з UFO шляхом реалізації ініціативи у місті Малазі, спрямованої на покращення міської мікромобільності. Таке рішення було прийнято з урахуванням чудових результатів запуску проекту в Мадриді, кількість користувачів якого на даний момент перевищує 13 000 осіб.

Директор SEAT з маркетингу продукції Лукас Касасновас (Lucas Casasnovas) зазначив: «SEAT eXS - перший транспортний засіб, спеціально розроблений компанією SEAT для екологічного, цікавого і маневреного переміщення містом. Оскільки ми прагнемо сприяти поліпшенню мобільності у великих містах, наше партнерство з UFO є цілком природним кроком на шляху до закріплення нашої позиції як взірця мікромобільності».

У свою чергу, співзасновник і генеральний директор UFO Маріо Марін (Mario Marín) підкреслив: «Ми пишаємось можливістю поширення стратегії, яка лягла в основу партнерства з SEAT та XMOBA, на інші міста, що дозволить покращувати мобільність і допомагати у створенні міст майбутнього з більш упорядкованим дорожнім рухом та меншим впливом автомобілів. Сьогодні ми впроваджуємо цей партнерський проект у Малазі - місті, що є першопрохідцем у питаннях мікромобільності і прикладом того, як можна інтегрувати нові форми мобільності у містах майбутнього».

Спільно з державними установами і громадськістю

 

 

Компанія також оголосила про створення нового ІТ-підрозділу, який очолить нещодавно призначений на посаду директора SEAT з інформаційних технологій Себастьян Грамс (Sebastian Grams). Головним технічним директором новоствореного центру стане Карлос Буеносвінос (Carlos Buenosvinos). У зв'язку з цим лабораторія Metropolis:Lab увійде до складу нового центру і буде продовжувати розробку інноваційних рішень для покращення мобільності, а також для використання можливостей синергії між командою проекту і колективом центру розробки програмного забезпечення.

Директор SEAT з інформаційних технологій Себастьян Грамс підкреслив: «SEAT:CODE підтверджує прагнення компанії щодо завоювання позицій взірцевого бренду у сфері впровадження цифрових технологій в автомобілях та розробки нових рішень у сфері мобільності. Крім того, цей новий центр дозволить нам покращити використання синергії у межах компанії з іншими командами, такими як колектив проекту XMOBA, що займається виключно розробкою та впровадженням нових концепцій мобільності».

 

39-річний д-р Себастьян Грамс має два дипломи за спеціальністю «Промислова технологія» та вчений ступінь доктора наук, який він здобув в Університеті м. Карлсруе (Carlsruhe). Свою кар'єру Себястьян Грамс будував у Volkswagen Group, працюючи в компанії AUDI. Тут він обіймав різні посади, пов'язані з інформаційними технологіями й технічними розробками. З січня 2019 року він також входив до складу керівництва Metropolis:Lab.

У свою чергу 36-річний Карлос Буеносвінос має диплом з передових інформаційних технологій Каталонського політехнічного університету (UPC), будуючи свою кар'єру у технологічному секторі. До квітня поточного року він обіймав посаду віце-президента з технологій компанії XING (німецької соціальної мережі для професіоналів), де пропрацював три роки. Перед цим Карлос Буеносвінос працював на різних посадах, пов'язаних з технологіями, зокрема, був головним технічним директором у компаніях Atrápalo та Emagister.

Удосконалення досвіду мікромобільності

Компанія XMOBA підтримує UFO в розширенні його діяльності на територію міста Малага, де стартап за умови підтримки муніципалітету пропонує екологічну альтернативу у сфері міської мобільності. Угода про співпрацю між двома компаніями передбачає розширення сфери обслуговування на інші міста залежно від результатів подальшого розвитку та з обов'язковим залученням органів місцевої влади.

За умовами угоди про співпрацю XMOBA займається аналізом даних сервісу щодо мобільності з метою більш детального вивчення міської мікромобільності та використання результатів досліджень для розробки рішень, які покращуватимуть життя людей.

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii.

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.