Нагорода

Завод SEAT у Мартурелі отримав нагороду за трансформацію на знак готовності до вирішення проблем майбутнього

05.07.2019

/ Німецький галузевий журнал Automobil Produktion відзначив готовність заводу до зустрічі з викликами завтрашнього дня відзнакою за трансформацію виробництва

/ Нагорода слугує визнанням впровадження найбільш ефективних комплексних рішень у сфері виробництва автомобілів у період, коли галузь переживає фундаментальні зміни

 

Барселона (Barcelona), 05 липня 2019 р. Завод SEAT у Мартурелі (Martorell) отримав відзнаку за трансформацію виробництва від німецького журналу Automobil Produktion та консалтингової компанії Roland Berger, яка спеціалізується на питаннях стратегії. Такою нагородою відзначаються підприємства з виробництва автомобілів за видатні досягнення у сфері глобальної адаптації своїх процесів до викликів майбутнього.

У період серйозних змін для компаній, які працюють в автомобільному секторі, ця нагорода, що цього року вручається вдруге, спрямована на відзначення рішень з оптимізації виробництва автомобілів, які поєднують задоволення потреб сьогодення, таких як гнучкість, ефективність, якість і надійність поставок, з новими формами мобільності, впровадженням цифрових технологій та електрифікацією.

Трансформація галузі

 

 

Журі оцінювало компанії за шістьма критеріями: еластичністю виробництва, економічною стійкістю, екологічною стабільністю, впровадженням цифрових технологій, моделями співпраці та забезпеченням компетенцій. Одним з прикладів цієї трансформації є розроблені SEAT системи планування логістики на основі великих об'ємів даних, які забезпечують можливість контролю та управління ланцюжком поставок у реальному часі.

Ключовим елементом таких змін є трансформація у штаті компанії. З цієї причини SEAT вживає належних заходів, щоб у найближчий час підвищити кваліфікацію свого персоналу загальною кількістю понад 15 000 співробітників за допомогою освітніх програм, зосереджених на питаннях впровадження цифрових систем і нових технологій, для забезпечення їх готовності до трансформації галузі та еволюції професій нинішнього дня і майбутнього.

Завод в Мартурелі

 

 

«Автомобільна промисловість знаходиться на шляху до майбутнього, якому будуть притаманні надзвичайно високий рівень автоматизації середовища, наявність розумних машин та з'єднаних між собою пристроїв», - відзначив директор заводу у Мартурелі д-р Райнер Фессель (Rainer Fessel). «У Мартурелі ми почали робити цілеспрямовані кроки у цьому напрямку, підтримуючи рівень продуктивності, якості та ефективності, які вирізняють нас з-поміж інших автовиробників. Нагорода слугує важливим визнанням для всіх команд заводу, які вірять у цю трансформацію та уможливлюють її своєю щоденною працею», - наголосив він під час отримання нагороди на церемонії, яка відбулась у м. Мюнхені (Munich), Німеччина.

Завод у Мартурелі, який відзначив свою 25-ту річницю у 2018 році, став взірцевим підприємством автомобільної галузі. Це підприємство належить до провідних в Іспанії за обсягами виробництва: протягом 2018 року тут виготовили 474 300 автомобілів. За останні 25 років зі складальних ліній найбільшого автомобільного заводу Іспанії сходили 39 різних моделей: від другого покоління SEAT Ibiza і першого SEAT Cordoba до SEAT Arona або Audi A1, виробництво якого розпочалось кілька місяців тому.

Прикладом трансформації, яка принесла компанії нагороду, можна назвати понад 2000 роботів, які в даний час працюють на підприємстві. Разом з 8000 робітниками заводу вони виготовляють 2400 автомобілів щодня, або приблизно один автомобіль на 30 секунд.

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii.

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.