MQ281

SEAT розпочинає виробництво нової коробки передач

15.07.2019

 

/ Завод SEAT Componentes відтепер виготовляє трансмісію MQ281

/ Виробничі потужності підприємства дозволяють забезпечити виготовлення 450 000 одиниць нової коробки передач на рік

 

Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat), 03 липня 2019 р. Завод SEAT Componentes, що разом з підприємствами у Мартурелі (Martorell) і Барселоні (Barcelona) входить до списку трьох виробничих центрів іспанського бренду, розпочав випуск нової коробки передач Volkswagen Group - MQ281. Ця нова шестиступенева коробка передач буде використовуватися у моделях SEAT, Volkswagen, Audi та Škoda, а максимальний річний обсяг виробництва становить 450 000 одиниць.

Виробництво коробки передач MQ281 свідчить про високу оцінку концерном Volkswagen Group заходів, здійснених на SEAT Componentes протягом останніх років з метою покращення ефективності та збільшення продуктивності. До особливостей розташованого в муніципалітеті Ал‑Прат-да-Любрагат неподалік від Барселони заводу належать високий рівень інтеграції та можливість виробництва всіх алюмінієвих деталей, а також шестерень і валів. На підприємстві наявне обладнання для литва та обробки металу, а також власні складальні лінії і випробувальні стенди. У 2018 році завод виготовив майже 700 000 коробок передач моделі MQ200 та експортував 56 % своєї продукції.

За словами віце-президента SEAT з виробництва і логістики д-ра Крістіана Вольмера (Christian Vollmer), «SEAT Componentes є ключовим заводом для нашої компанії, а після фінансування цього проекту він став таким і для Volkswagen Group. Завдяки цій новій коробці передач ми зможемо підняти обсяги виробництва до 3500 одиниць на день, що дозволить нам підтримувати статус заводу як взірцевого за рівнем ефективності, продуктивності та якості підприємства».

SEAT Componentes: 40 років виробництва коробок передач

SEAT Componentes разом з підприємствами у Касселі (Kassel), Німеччина, Врхлабі (Vrchlabi) та Млада Болеславі (Mladá Boleslav), Чеська Республіка, Кордобі (Córdoba), Аргентина, і в китайських містах Антіні (Anting), Даляні (Dalian), Тяньцзині (Tianjin) та Чанчуні (Changchun) належить до дев'яти підприємств, обраних Volkswagen Group для виробництва трансмісій. Персонал заводу налічує понад 1000 співробітників, а площа становить 155 000 кв. м.

 

Завдяки нещодавній оптимізації виробничих ліній на даний момент максимальний денний обсяг виробництва заводу становить 3500 коробок передач, що на 300 більше, ніж до початку випуску нової коробки передач MQ281. На додачу до нової трансмісії на заводі SEAT Componentes також виготовляють коробку передач MQ200. Сукупний максимальний річний обсяг виробництва на даний момент становить 800 000 коробок передач.

 

Завод SEAT Componentes, що розпочав свою діяльність у 1979 році, неодноразово отримував відзнаки за ефективність та високу якість виробничих процесів. За період з 2010 по 2013 роки з метою збільшення обсягів виробництва, підвищення продуктивності та якості на заводі було реорганізовано виробничі потоки, що дозволило отримати замовлення на виробництво нової коробки передач. У 2016 році завод отримав відзнаку Industrial Excellence Award за видатні досягнення та ефективність у сфері стратегії ощадливого менеджменту, яка стала підтвердженням взірцевого рівня якості та продуктивності підприємства.

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii. 

 

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.