SEAT:CODE

SEAT: від обладнання до програм

24.07.2019

/   Центр розробки програмного забезпечення, анонсований у ході виставки Mobile World Congress, отримає назву SEAT:CODE

Компанія створює нову структуру, яку очолить директор бренду з інформаційних технологій Себастьян Грамс, а Карлос Буеносвінос обійме посаду головного технічного директора нового центру розробки програмного забезпечення

Цей центр передового досвіду буде знаходитися у Барселоні

/ Триває процес підбору персоналу, за результатами якого буде укомплектовано штат, що становитиме понад 100 вакансій спеціалістів з розробки програмного забезпечення

 

Барселона (Barcelona), 01 липня 2019 р. З метою адаптації до змін та успішного здійснення процесу цифрової трансформації компанії у ході виставки Mobile World Congress 2019 компанія SEAT заявила про створення власного центру розробки програмного забезпечення.

Сьогодні компанія оголосила, що нова лабораторія отримає назву SEAT:CODE (Centre of Digital Excellence, центр передових цифрових технологій). Цент SEAT:CODE буде займатися активізацією розробки двох надзвичайно важливих для SEAT і Volkswagen Group напрямків. По-перше, підрозділ буде займатися пошуком шляхів для поглиблення цифрової трансформації компанії та підвищення ефективності за рахунок переходу на цифрові технології. По-друге, діяльність центру буде спрямована на зміцнення нових бізнес-моделей, що зосереджені на нових концепціях мобільності та комунікацій, і впровадження цифрових рішень в автомобілях, у першу чергу в інтересах SEAT.

Президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo) заявив: «Якщо ми хочемо перетворитися з автовиробника на компанію - постачальника рішень у сфері мобільності та долучитися до так званої стратегії «Промисловість 4.0», ми повинні віднести розробку програмного забезпечення до ключових сфер діяльності. Новий центр SEAT:CODE прискорить цей новий сценарій, згідно з яким ми повинні рішуче діяти і створювати додаткову цінність для своїх клієнтів». Крім того, Лука де Мео зазначив: «Новий центр буде розташований у Барселоні і сприятиме втіленню у життя нашої мрії щодо перетворення міста на один зі світових центрів впровадження цифрових технологій».

Зміцнення структури для сприяння синергії

Компанія також оголосила про створення нового ІТ-підрозділу, який очолить нещодавно призначений на посаду директора SEAT з інформаційних технологій Себастьян Грамс (Sebastian Grams). Головним технічним директором новоствореного центру стане Карлос Буеносвінос (Carlos Buenosvinos). У зв'язку з цим лабораторія Metropolis:Lab увійде до складу нового центру і буде продовжувати розробку інноваційних рішень для покращення мобільності, а також для використання можливостей синергії між командою проекту і колективом центру розробки програмного забезпечення.

 

Директор SEAT з інформаційних технологій Себастьян Грамс підкреслив: «SEAT:CODE підтверджує прагнення компанії щодо завоювання позицій взірцевого бренду у сфері впровадження цифрових технологій в автомобілях та розробки нових рішень у сфері мобільності. Крім того, цей новий центр дозволить нам покращити використання синергії у межах компанії з іншими командами, такими як колектив проекту XMOBA, що займається виключно розробкою та впровадженням нових концепцій мобільності».

 

39-річний д-р Себастьян Грамс має два дипломи за спеціальністю «Промислова технологія» та вчений ступінь доктора наук, який він здобув в Університеті м. Карлсруе (Carlsruhe). Свою кар'єру Себястьян Грамс будував у Volkswagen Group, працюючи в компанії AUDI. Тут він обіймав різні посади, пов'язані з інформаційними технологіями й технічними розробками. З січня 2019 року він також входив до складу керівництва Metropolis:Lab.

У свою чергу 36-річний Карлос Буеносвінос має диплом з передових інформаційних технологій Каталонського політехнічного університету (UPC), будуючи свою кар'єру у технологічному секторі. До квітня поточного року він обіймав посаду віце-президента з технологій компанії XING (німецької соціальної мережі для професіоналів), де пропрацював три роки. Перед цим Карлос Буеносвінос працював на різних посадах, пов'язаних з технологіями, зокрема, був головним технічним директором у компаніях Atrápalo та Emagister.

Понад 100 вакансій спеціалістів

Новий підрозділ SEAT:CODE очолить головний технічний директор Карлос Буеносвінос, який буде керувати командою з понад 100 спеціалістів з розробки програмного забезпечення. Для цього зараз триває процес відбору фахівців у цифровій сфері, мета якого полягає у формуванні команди, яка зможе перетворити SEAT:CODE на взірцевий центр розробки програмного забезпечення глобального рівня, орієнтований на сферу мобільності. Компанія створила платформу, за допомогою якої всі бажаючі можуть взяти участь у відборі: www.welovesoftware.seat.

SEAT - єдина компанія, яка проектує, розробляє, виробляє й продає автомобілі в Іспанії. Міжнародний бренд зі штаб-квартирою в Марторелі (Барселона), який входить до складу концерну Volkswagen, експортує 80% автомобілів і представлений у більш ніж 80 країнах. 2017 року прибуток SEAT після сплати податків становив 281 млн євро, а обсяги продажів в усьому світі - майже 470 000 автомобілів.

Кількість персоналу SEAT Group перевищує 15 000 фахівців. У трьох виробничих центрах компанії, розташованих у Барселоні (Barcelona), муніципалітеті Ал-Прат-да-Любрагат (El Prat de Llobregat) та Марторелі (Martorell), виготовляють надзвичайно успішні моделі Ibiza, Leon й Arona. Крім того, у Чеській Республіці компанія випускає Ateca й Toledo, у Португалії - модель Alhambra, у Словаччині - Mii.

Міжнародна компанія має власний технічний центр, що слугує своєрідним осередком знань: над створенням інновацій для найбільшого промислового інвестора Іспанії у сфері розробок і досліджень тут працює тисяча інженерів. Модельний ряд SEAT уже оснащується передовими комунікаційними рішеннями. А зараз компанія прагне реалізувати глобальний перехід на цифрові технології для впровадження мобільності майбутнього.