Бренд став новим спонсором професійних змагань з паддл-тенісу

CUPRA став партнером Світового турніру з паддл тенісу на період до 2021 року

12.06.2019

/ У 2019 році CUPRA буде представлений на шести міжнародних змаганнях з паддл-тенісу

/ Бренд буде виступати преміум-спонсором всіх офіційних змагань WPT у 2020 та 2021 роках

/ CUPRA Ateca, новий офіційний автомобіль турніру, буде виставлений поряд з центральним кортом

Марторель, 12 червня 2019 р. - Після залучення до своєї команди чотирьох кращих у світі гравців у паддл бренд CUPRA ще більше наблизився до сітки, щоб посилити свою представленість у цьому виді спорту за допомогою спеціального партнерства зі Світовим турніром з паддл‑тенісу (WPT, World Padel Tour), яке буде тривати три наступні роки.

Новий автомобільний бренд став офіційним міжнародним партнером турніру з паддл-тенісу на 2019 рік. Завдяки цьому CUPRA буде представлений на шести заходах WPT: London Exhibition (3-4 липня), Portugal Padel Master (14-22 вересня), Brussels Exhibition (27-29 вересня), Paris Challenger (30 вересня - 6 жовтня), London Padel Master (14-20 жовтня) та Mexico Padel Open (25 листопада - 1 грудня).

Цієї середи в центральному офісі CUPRA відбулась церемонія підписання угоди, на якій були присутні Президент SEAT і голова ради директорів CUPRA Лука де Мео (Luca de Meo), директор CUPRA з питань стратегії, розвитку бізнесу та виробництва Антоніно Лабате (Antonino Labate), а також президент WPT Хосе Луїс Серрано (José Luis Serrano) та генеральний директор турніру Маріо Ернандо (Mario Hernando).

Унікальне поєднання до 2021 року

Угода між CUPRA і WPT буде діяти протягом наступних двох років. У 2020 і 2021 роках бренд стане преміум-спонсором турніру і буде представлений на всіх національних та міжнародних змаганнях.

Це дозволить перенести дух спортивного суперництва, який CUPRA демонструє на спортивних трасах і за їх межами, і на корти для паддл‑тенісу, забезпечивши можливості для подальшого просування на міжнародній арені надзвичайно популярного ракеткового виду спорту.

«CUPRA і турнір World Padel Tour - дві перспективні історії успіху, які підкорили серця автолюбителів і прихильників спорту з моменту свого виникнення. Ми разом прагнемо допомогти у міжнародному поширенні паддл‑тенісу, і гра в одній команді - найкраща формула для забезпечення перемоги», - сказав президент SEAT і голова ради директорів CUPRA Лука де Мео.

У свою чергу президент WPT Хосе Луїс Серрано привітав CUPRA з приєднанням до турніру: «У наш час для того, щоб змагання були важливими, вони повинні бути пов'язані з однаковою мірою актуальними компаніями. Ми вважаємо, що наш альянс із CUPRA має стратегічне значення. Ми уважно стежили за еволюцією та досягненнями бренду в Іспанії і на міжнародному ринку і вважаємо, що він має яскраве майбутнє, частиною якого ми б хотіли бути протягом багатьох років».

CUPRA штурмує корт

У травні минулого року CUPRA увірвався у цей ракетковий вид спорту, зібравши унікальну команду з посланців бренду у складі Фернандо Беластегуїна (Fernando Belasteguín), Пабло Ліма (Pablo Lima), Алехандри Салазар (Alejandra Salazar) та Аріани Санчес (Ariana Sánchez).

Четверо гравців демонструють логотип CUPRA на кортах усіх змагань турніру WPT від початку сезону 2019 року. Нові члени племені CUPRA входять у десятку кращих гравців світу і підкорюють цей вид спорту з моменту початку участі у змаганнях.

Протягом останніх років популярність паддл-тенісу зростає у геометричній прогресії. Він став другим за поширеністю видом спорту в Іспанії, де кількість гравців перевищує п'ять мільйонів, а в Європі став видом спорту з найшвидшими темпами зростання популярності. Кількість нових кортів вимірюється тризначними числами.

CUPRA прагне зробити прорив у паддл-тенісі, і у гравців є шанс кинути собі виклик та йти власним шляхом у будь-якій точці світу.

За кермом CUPRA Ateca

На додачу до можливості побачити логотип CUPRA у різних куточках кортів та об'єктів турніру фанати паддл-тенісу зможуть милуватися автомобілем CUPRA Ateca, що буде демонструватися поряд з центральним кортом у ході всіх змагань.

Перша модель CUPRA, що вийшла на ринок наприкінці 2018 року, сприяла різкому зростанню продажів бренду. З моменту появи на ринку продажі моделі склали приблизно 5000 одиниць. Завдяки успішному старту цього автомобіля продажі нового бренду за перші п'ять місяців 2019 року склали 10 300 автомобілів, або на 76,8 % більше порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Модель CUPRA Ateca стала першою моделлю нового бренду, а зараз виступає найкращим союзником чотирьох гравців у досягненні їхніх цілей за межами корту. Автомобіль оснащений дволітровим бензиновим двигуном TSI з чотирма циліндрами, системою безпосереднього впорскування і турбонагнітачем. Потужність двигуна становить 300 к. с., а максимальний крутний момент - 400 Н·м. Автомобіль CUPRA Ateca, що оснащується 7-ступеневою коробкою передач DSG та системою повного привода 4Drive, був створений автолюбителями для автолюбителів, яким до вподоби вишуканий, індивідуальний, спортивний і досконалий стиль життя.

CUPRA - ексклюзивний бренд для унікальних людей, створений для того, щоб приваблювати клієнтів та відповідати очікуванням щодо унікальності, витонченості та ходових характеристик усіх любителів автомобілів.

У перший рік існування CUPRA продажі автомобіля у 2018 році збільшилися на 40 % порівняно з минулим роком, сягнувши 14 400 одиниць. Разом із запуском нових моделей CUPRA також підтримуватиме дух автоспорту та перегонів, беручи участь у міжнародній серії перегонів TCR. Світ CUPRA живий. Він готовий підкорювати нові групи ентузіастів у 280 спеціалізованих відділеннях та магазинах по всьому світі.