Офіційне відкриття нової резиденції бренду відбудеться у першому кварталі наступного року

Бренд CUPRA заклав наріжний камінь нової штаб квартири, яка розпочне роботу у 2020 році

20.06.2019

Розпочато будівництво штаб-квартири CUPRA, у якій розташуються центральні офіси нового бренду, орієнтованого на автомобільний спорт

/ Колишня будівля SEAT Sport перетвориться на CUPRA Racing Factory

/ Обидва об'єкти планують завершити до кінця року

Про це повідомив генеральний директор CUPRA Уейн Гріффітс після проведення заходу SEAT & CUPRA on Tour у Ліверпулі

Марторель, 20 червня 2019 р. - Після консолідації своєї організаційної структури, у рамках якої було призначено керівний склад та збільшено кількість персоналу на 50 %, компанія CUPRA розпочала будівництво нової штаб-квартири. Про це генеральний директор CUPRA Уейн Гріффітс (Wayne Griffiths) повідомив у ході свого виступу перед дилерами бренду, який відбувся у рамках другого етапу турне SEAT & CUPRA on Tour у Ліверпулі.

Центральною темою дизайну нової багатофункціональної будівлі, розташованої поряд зі штаб-квартирою SEAT, буде автомобільний спорт. Ще одна особливість проекту - наявність приміщень з вільним плануванням загальною площею 2400 м. Штаб-квартира CUPRA, дизайн якої нагадує паддок гоночної команди, буде поділена на два поверхи. Тут розташуються центри управління продажами і маркетингом та департаменти закупівель і фінансів. Будівлю буде зведено на ділянці площею 10 500 кв. м в оточенні природи. Проект передбачає наявність великого внутрішнього дворика і тераси для заходів на відкритому повітрі, таких як презентації майбутніх моделей.

 Нові приміщення

Виступаючи перед британськими дилерами бренду, Гріффітс повідомив про плани щодо нової штаб-квартири та високо оцінив еволюцію бренду з моменту його народження у 2018 році: «Штаб-квартира CUPRA стане кульмінацією нашої консолідації у якості незалежного бренду. Оскільки наша мета полягає у подвоєнні продажів протягом наступних двох-чотирьох років, наявність власних приміщень дозволить нам збільшити кількість персоналу до більш ніж 100 чоловік і надасть нам сили для розширення нашого клану автолюбителів в усьому світі».

Будівельні роботи мають завершитися до кінця поточного року, а відкриття будівлі заплановане на 2020 рік.

Оскільки автогонки відіграють ключову роль у характері CUPRA, проводяться відповідні роботи і в будівлі підрозділу SEAT Sport, яка тимчасово використовувалась у якості центрального офісу компанії. Ці приміщення загальною площею 16 000 кв. м реконструюють з метою створення на їх базі CUPRA Racing Factory: «Це буде наш новий гоночний гараж, де будуть розробляти і виготовляти майбутні гоночні автомобілі бренду, також тут буде проводитися підготовка до дебюту CUPRA e-Racer у змаганнях електромобілів класу "туринг"», - зазначив директор CUPRA з питань стратегії, розвитку бізнесу та виробництва Антоніно Лабате (Antonino Labate).

Крім того, CUPRA отримає власну площу в майбутній багатофункціональній будівлі Casa SEAT, яка розташується в самісінькому серці Барселони.

Підключений до майбутнього

Також варто зазначити, що дистрибуційна мережа CUPRA включає численні майданчики в обраних дилерських центрах SEAT. На даний момент бренд має у своєму розпорядженні 222 спеціалізовані «куточки» CUPRA і продовжує їх розгортання: до кінця року кількість точок продажу сягне 245, що становитиме 20 % від мережі SEAT. Бренд надав змогу пройти необхідне навчання понад 240 спеціалістам CUPRA, які будуть передавати досвід CUPRA клієнтам. Крім того, CUPRA буде мати власні флагманські магазини, розташовані окремо від дилерських центрів SEAT. На даний момент компанія займається пошуком майданчиків у популярних районах Мюнхена, Гамбурга, Відня і Мехіко.

Підключений до майбутнього

Через рік після початку діяльності у якості незалежного бренду CUPRA щомісяця встановлює рекорди продажів. За перші п'ять місяців 2019 року CUPRA продав 10 300 автомобілів, або на 76,8 % більше, ніж за січень-травень 2018 року.

Паралельно із завершенням заходів, пов'язаних з виходом CUPRA Ateca, та напруженою роботою над випуском Leon CUPRA бренд також представив новий концепт-кар, щоб продемонструвати свою орієнтованість на електрифікацію. CUPRA Formentor з ефективним гібридним приводом із заряджанням від мережі сукупною потужністю 245 к. с. являє собою маніфест бренду і підтверджує орієнтованість технічних розробок CUPRA на майбутнє. Автомобіль вийде на ринок у 2020 році, але вже зараз демонструється у рамках турне SEAT & CUPRA on Tour у Ліверпулі.

SEAT & CUPRA on Tour

Після першої зупинки у Норвегії, в ході якої відбулась презентація Mii electric, першої моделі SEAT з повністю електричним приводом, що надійде у продаж наприкінці поточного року, SEAT & CUPRA on Tour продовжує свою мандрівку Європою: місцем наступної зупинки стала Велика Британія. Цей захід, у рамках якого останні розробки SEAT і CUPRA відвідують стратегічні для двох брендів країни, пройшов у Ліверпулі з 18 по 20 червня.

На додачу до CUPRA Formentor у столицю графства Мерсісайд (Merseyside) також прибув CUPRA e-Racer, створений інженерами бренду перший у світі спорткар класу «туринг» з повністю електричним приводом. Цей гоночний автомобіль, максимальна безперервна потужність якого становить 300 кВт, а пікове значення потужності може сягати 500 кВт (680 к. с.), розганяється до 100 км/год усього за 3,2 с, а його максимальна швидкість становить 270 км/год.

Лінійку новинок, які мешканці Ліверпуля зможуть побачити на власні очі, доповнить створений на базі платформи MEB від Volkswagen Group перший повністю електричний концепт-кар SEAT під назвою el-Born, який буде демонструватися поряд з Mii Electric. Крім того, на експозиції будуть представлені класичні моделі SEAT.

Після відвідин англійського міста наступні заходи турне відбудуться наприкінці вересня у Парижі, одразу після франкфуртського автосалону. Подорож буде тривати до кінця року; ще три зупинки заплановані у Лісабоні, Берліні та Мілані.

CUPRA - ексклюзивний бренд для унікальних людей, створений для того, щоб приваблювати клієнтів та відповідати очікуванням щодо унікальності, витонченості та ходових характеристик усіх любителів автомобілів.

У перший рік існування CUPRA продажі автомобіля у 2018 році збільшилися на 40 % порівняно з минулим роком, сягнувши 14 400 одиниць. Разом із запуском нових моделей CUPRA також підтримуватиме дух автоспорту та перегонів, беручи участь у міжнародній серії перегонів TCR. Світ CUPRA живий. Він готовий підкорювати нові групи ентузіастів у 280 спеціалізованих відділеннях та магазинах по всьому світі.