Для адаптації до ваших потреб цей веб-сайт використовує Cookies. Продовжуючи перегляд веб-сайту, ви підтверджуєте свою згоду на використання Cookies
Прийняти та продовжити

1500 троянд від автомобільного бренду SEAT

1500 троянд від автомобільного бренду SEAT

06.06.2016

1500 троянд від автомобільного бренду SEAT

Марторель, 23.04.2016

23 квітня - не звичайний день в Барселоні. Місто наповнене ароматом троянд та сторінками книжок. Тисячі людей виходять на вулиці, щоб відсвяткувати Всесвітній день книги та День Святого Георгія, або іспанською Сан Хорді - іспанский день закоханих. За традицією юнаки дарують дівчатам троянди, а дівчата юнакам - книжки. SEAT вже другий рік поспіль кидає виклик цього дня: рік тому багажник Leon X-Perience було заповнено 1168 книжками, а цьогоріч вирішили перевірити скільки троянд можна вмістити в багажник цієї ж моделі.

На світанку флористи почали складати троянди в автомобіль. Врешті решт, при складених спинках заднього сидіння, увесь вантажний простір X-Perience, що дорівнює 1470 л, було заповнено 1500 троянд. Після дбайливого розташування квітів настав час перейти до другого завдання - роздати всі ці квіти.

Постійно зупиняючись, щоб дарувати сотням людей безкоштовні квіти, Leon X-Perience  кружляв найбільш визначними місцями Барселони, такими як відомий бульвар Рамблас (Las Ramblas), починаючи з площі Каталонії  (Plaza de Catalunya), Пасео де Граса (Passeig de Gracia). "Для мене?" - питається здивована 70-річна леді. "Це її найперша троянда" - говорить молода мама, яка приймає квтіку для своєї донечки. Дехто каже, що квіти їм дарують чи не вперше і з сором'язливою усмішкою кажуть "Дякую".

Вже надвечір команда SEAT віддає останню троянду. Для компанії, яка була створена в Барселоні, і яка має тісні зв'язки з містом, SEAT винайшов ідеальний спосіб віддати належне каталонській столиці під час одного з найбільш значущих святкових заходів.