1500 троянд від автомобільного бренду SEAT

1500 троянд від автомобільного бренду SEAT

06.06.2016

1500 троянд від автомобільного бренду SEAT

Марторель, 23.04.2016

23 квітня - не звичайний день в Барселоні. Місто наповнене ароматом троянд та сторінками книжок. Тисячі людей виходять на вулиці, щоб відсвяткувати Всесвітній день книги та День Святого Георгія, або іспанською Сан Хорді - іспанский день закоханих. За традицією юнаки дарують дівчатам троянди, а дівчата юнакам - книжки. SEAT вже другий рік поспіль кидає виклик цього дня: рік тому багажник Leon X-Perience було заповнено 1168 книжками, а цьогоріч вирішили перевірити скільки троянд можна вмістити в багажник цієї ж моделі.

На світанку флористи почали складати троянди в автомобіль. Врешті решт, при складених спинках заднього сидіння, увесь вантажний простір X-Perience, що дорівнює 1470 л, було заповнено 1500 троянд. Після дбайливого розташування квітів настав час перейти до другого завдання - роздати всі ці квіти.

Постійно зупиняючись, щоб дарувати сотням людей безкоштовні квіти, Leon X-Perience  кружляв найбільш визначними місцями Барселони, такими як відомий бульвар Рамблас (Las Ramblas), починаючи з площі Каталонії  (Plaza de Catalunya), Пасео де Граса (Passeig de Gracia). "Для мене?" - питається здивована 70-річна леді. "Це її найперша троянда" - говорить молода мама, яка приймає квтіку для своєї донечки. Дехто каже, що квіти їм дарують чи не вперше і з сором'язливою усмішкою кажуть "Дякую".

Вже надвечір команда SEAT віддає останню троянду. Для компанії, яка була створена в Барселоні, і яка має тісні зв'язки з містом, SEAT винайшов ідеальний спосіб віддати належне каталонській столиці під час одного з найбільш значущих святкових заходів.