Нова коробка передач для Volkswagen Group

SEAT Componentes виготовлятиме для Volkswagen Group нову коробку передач

15.02.2017

Завод SEAT виготовлятиме MQ281 коробку передач по всьому світу

Орієнтовний випуск коробок передач на рік становитиме 450 тис. штук

 

Марторель, 15.02.2017. - Завод SEAT Componentes отримав замовлення від Volkswagen Group на виготовлення нової 6-ступінчастої механічної коробки передач MQ281, яка ставитиметься на автомобілях, виготовлених з платформою MQB. Розташований в Ель-Прат-де-Льобрегат, це лише один з об'єктів, що належать Volkswagen Group по всьому світу для виготовлення коробок передач, крім нього ще є заводи в Касселі (Німеччина), Млада-Болеславі і Врхлабі (Чехія), Кордові (Аргентина) і чотири заводи в Китаї (Тяньцзінь, Далянь, Чанчунь і Аньтін).

SEAT Componentes розпочне виробництво цієї коробки передач у 2019 році і річний обсяг виробництва становитиме орієнтовно  450 тис. штук зі збутом по всьому світу. Взявшись за виготовлення MQ281, SEAT Componentes, один з трьох виробничих центрів автовиробника крім заводів у Марторелі і Барселоні, перевищить свою максимальну виробничу потужність. Перша модель, яка буде оснащена новою коробкою передач, - Volkswagen Passat.

Розмістивши замовлення на цю коробку передач, Volkswagen Group визнав те, що робота, проведена SEAT Componentes за останні роки з метою підвищення ефективності та продуктивності праці, була дуже позитивною, що й вплинуло на їх рішення. «Це визнання роботи і зусиль, докладених усіма працівниками, які в останні роки довели свою рішучість і забезпечили безперервне вдосконалення технології у SEAT Componentes. Ця чудова новина дає нам відчуття величезного успіху», - сказав д-р Андреас Тостманн, віце-президент з виробництва SEAT.

До 2019 року завод буде переоснащений, буде встановлено нове обладнання і лінії збору, щоб підготувати виробничі потужності до виробництва нової MQ281 обсягом 1800 шт. на день. «Це дійсно важливе завдання для всіх працівників, і ми переконані в тому, що ми вирішимо його, проявивши професіоналізм і відданість, які ми виявляли на попередніх етапах, і успішно впровадимо цю нову коробку передач у виробництво», - додав д-р Тостманн.

Існуючий річний обсяг виробництва SEAT Componentes становить близько 650 тис. коробок передач, сподіваємося, що ця цифра зросте до 800 тис. штук, що складає максимальну потужність заводу, коли додамо це замовлення. На заводі працює понад тисяча робітників, а 70% його продукції йде на експорт.

З моменту свого створення в 1979 році, SEAT Componentes кілька разів відзначали за ефективність і високу якість виробничих процесів. З 2010 по 2013 року завод реорганізовував виробничі лінії з метою підвищення потужності, продуктивності і якості. Що цікаво, у вересні 2016 року SEAT Componentes отримав нагороду Industrial Excellence Award у визнання неперевершеності і ефективності стратегії економічного управління, що зробило його еталоном у сфері продуктивності і якості.