На виставці Mobile World Congress компанія SEAT розкриє свій цифровий потенціал

Компанія SEAT покаже власні досягнення у сфері комунікацій

21.02.2017

/         Компанія покаже власні досягнення у сфері комунікацій (предиктивний асистент, прогнозування ситуації на дорогах у реальному часі, поради під час руху за маршрутом тощо)

/         Спеціальний симулятор продемонструє, яким буде процес керування «мережевими» автомобілями майбутнього

/         Експерти обговорять роль технологій в автомобілях та забезпеченні мобільності у найближчому майбутньому

/         SEAT продемонструє прототип електромобіля, випробування якого пройдуть у рамках пілотного проекту зі спільного користування машинами у Барселоні

/         27 лютого о 12:30 на стенді SEAT розпочнеться прес-конференція Президента SEAT Лука де Мео

 

Марторель, 20 лютого 2017 року. - На виставці Mobile World Congress компанія SEAT планує розкрити свій цифровий потенціал. Іспанський автовиробник бере участь у конгресі вже третій рік поспіль, та нині вперше представить окремий стенд і власний амбітний підхід. Основними темами експозиції будуть комунікаційні можливості, ідентифікатор SEAT ID для доступу до цифрової екосистеми бренда, прототип електромобіля та експертні дискусії про нові технології. Ознайомитися з експозицією можна буде на стенді площею 500 м2 у павільйоні №3.

Головне місце тут займе високотехнологічний симулятор для демонстрації технологій, над якими нині працює SEAT. Він підніме завісу над новими формами взаємодії між автомобілем, водієм та оточенням. Змагаючись за першість у царині комунікаційних технологій, компанія розробляє цілісну цифрову екосистему. Ключем до неї має стати ідентифікатор SEAT ID, який дасть змогу розширити можливості для індивідуалізації та поліпшити процес взаємодії з користувачем.

Налаштувавши свої смартфони, відвідувачі стенда зможуть посидіти за кермом симулятора і на величезному екрані побачити, які функції і додатки готує бренд. Предиктивний асистент допомагатиме водіям оптимально розпоряджатися часом відповідно до їхніх потреб, автоматично надаючи конкретні рекомендації. Прогнози ситуації на дорогах у реальному часі, поради щодо ресторанів, магазинів, сервісних станцій тощо та пропозиції з урахуванням зміни робочого розкладу - ось лише деякі з можливостей цифрової екосистеми, над якою трудиться бренд. Просто уявіть, що ви більше ніколи не запізнитесь на роботу, адже авто спрямовуватиме кожен ваш крок.

Перед тим як усі ці додатки інтегрують в автомобіль, SEAT запропонує можливість користуватися відповідними функціями за допомогою спеціального пристрою Dongle. З ним машини попередніх років можна буде пристосувати для доступу до комунікаційних сервісів, наявних у «мережевих» авто. Отже, власники старіших авто зможуть користуватись цими технологіями ще до появи «мережевого» транспорту.

 

Прототип електромобіля

На додачу до комунікаційних новацій компанія SEAT продемонструє прототип електромобіля, який мають використати для тестування технології у рамках проекту зі спільного користування співробітників, що передбачає спільне користування такими машинами у місті. Користувачі матимуть доступ до послуги за допомогою технології Digital Access, що створена для економіки спільного споживання і передбачає використання мобільного телефону замість фізичного ключа.

SEAT Talks

Третя зона стенда SEAT буде виділена для лекційної програми SEAT Talks, де численні доповідачі обговорюватимуть проблематику сфери комунікацій і роль технологій у забезпеченні мобільності та в масштабах усієї автомобільної індустрії. На відкритому дискусійному майданчику «Speak Easy» говоритимуть про мобільність і нові бізнес-моделі. Серед учасників експерти зі світовими іменами - Йохан Юнґвірт (Johann Jungwirth), директор з цифрових технологій Volkswagen AG; Віцент Россо (Vicent Rosso), генеральний менеджер BlaBlaCar в Іспанії; Енріке Данс (Enrique Dans), професор університету Instituto de Empresa (IE); а також Макс Красних (Max Krasnykh) та Надав Зохар (Nadav Zohar) з компанії Gett.

До того ж в обговоренні візьмуть участь представники підрозділу SEAT під назвою Easy Mobility Team, що впроваджує орієнтовані на майбутнє рішення у галузі цифрових технологій, розробок і досліджень, роботи з клієнтами та у нових сферах комерційної діяльності. Підрозділ готує компанію до прийдешніх викликів, пов'язаних з електрифікацією, розширенням цифрових технологій, появою нових послуг мобільності та розвитком «мережевого» транспорту. Учасники групи розкажуть про напрямки роботи SEAT у згаданих сферах. Крім цього, на презентаційному майданчику свої проекти представлять деякі молоді компанії, з якими SEAT працює над розробкою технологій майбутнього.

4YFN та YOMO

Представленість SEAT на конгресі мобільних технологій не обмежиться його головним майданчиком. Компанія також візьме участь у форумі молодих проектів «4 Years From Now», аби поповнити свої лави досвідченими і талановитими працівниками сфери високих технологій. А ще VIP-персони і доповідачі, які виступатимуть на конгресі та форумі 4YFN, пересуватимуться містом на автомобілях бренда.

Компанія SEAT також планує взяти участь у фестивалі Youth Mobile (YOMO), що проходитиме паралельно з основною програмою конгресу. У його рамках понад 20 000 школярів віком від 10 до 16 років з усієї Іспанії проводитимуть наукові і технічні експерименти. Використовуючи технологію доповненої реальності, компанія планує показати учасникам Барселону у форматі 4D.

Компанія SEAT буде представлена і на стенді компанії Sunhill, що спеціалізується на рішеннях для мобільних платежів. За допомогою трьох автомобілів SEAT з підтримкою технології FullLink відвідувачі зможуть випробувати можливості взаємодії «мережевого» автомобіля з мобільною системою бронювання та оплати оренди автомобілів Travipay.

Багатогранна експозиція SEAT на виставці Mobile World Congress яскраво свідчить про масштаби цифрової трансформації, у процесі якої перебуває компанія. Мета цих перетворень - зробити «мережевий» автомобіль ключовим засобом взаємодії з водієм і стати провідним постачальником найпростіших рішень для забезпечення мобільності.