Ваше майбутнє - з SEAT

Смартфон на колесах

09.03.2017

Суцільна інтеграція

Діяльність сучасної людини тісно пов'язана з мобільним телефоном. Нині триває розробка нових технологій, щоб користувачі не втрачали цього зв'язку і за кермом. У майбутньому авто буде всуціль мережевим, що дасть змогу впровадити нові функції і сервіси для ще комфортнішого керування. 

Захист водія і постійна мобільність

Ми розробляємо спеціальні додатки для безпечного використання за кермом. Приміром, уже зараз можна телефонувати, не чіпаючи ґаджета, - достатньо провести пальцем по екрану.

Уявіть собі: ви ніколи не запізнюєтесь на роботу, адже авто самостійно розраховує час на поїздку. В майбутньому машини будуть оснащені завбачливими асистентами, які пропонуватимуть найзручніший маршрут з огляду на дорожні, погодні та інші умови. 

Паркування

Майже чверть потоку в центрі європейського міста створюють водії, яким ніде припаркуватися. Та невдовзі з'являться додатки для пошуку вільних місць, а отже, паркування потребуватиме менше часу і пального. З новими розробками і технологіями водії зможуть спокійно перевіряти електронну скриньку чи соціальні мережі і безпечно кермувати при цьому.

Спільна економія

Одна з видатних тенденцій сьогодення - спільне користування товарами, зокрема автомобілями. Декілька людей об'єднуватимуться в групи, маючи у своїх смартфонах цифрові ключі до однієї машини. Проте майбутнє ідеї залежить передусім від розробників спеціальних додатків.