Модельний ряд SEAT поповниться

SEAT працює над третім кросовером

27.03.2017

·     Нова модель займе вищий за Ateca сегмент і стане флагманом компанії

·     Авто у п'яти- та семимісному варіантах розійдеться дилерськими центрами у 2018 році

·     Модель розроблятимуть у Барселоні, а виготовлятимуть на заводі Volkswagen у Вольфсбурзі.

 

Модельний ряд SEAT невпинно росте і невдовзі поповниться третім кросовером.

Перша й успішна Ateca опиниться у нижчому сегменті, ніж нова модель, покликана стати флагманом іспанського бренда. Авто на п'ять та сім посадкових місць з'явиться у дилерів у 2018 році.

У другій половині 2017 року компанія розпочне продажі компактного кросовера Arona. Випускатимуть його у Марторелі на спільній платформі з SEAT Ibiza. Анонсовану сьогодні модель складатимуть на заводі Volkswagen у Вольфсбурзі на платформі MQB A2.

Президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo) схвально відгукнувся про новинку: «Це авто привабить нових покупців, підвищить імідж бренда і стане важливим джерелом прибутку для нас. Його розроблятимуть у Барселоні, а виготовлятимуть у Німеччині. Впевнений, що виробництво у Вольфсбурзі зміцнить зв'язки між SEAT та Volkswagen».

Після 2017 року новий кросовер стане провідною моделлю SEAT і надалі покращуватиме фінансові справи компанії. Тож не випадково його анонсували під час щорічного звіту, згідно з яким у 2016 році SEAT досяг найвищих прибутків за свою історію - 143 мільйони євро.