SEAT на перегонах TCR International Series

SEAT Leon CUPRACER Evo 17 у новому сезоні чемпіонату TCR International Series

07.04.2017

Марторель, 7 квітня 2017 року. П'ятеро гонщиків змагаються на автомобілях SEAT Leon CUPRACER Evo 17 в цьогорічному сезоні TCR International, який розпочався минулої суботи у Грузії. Х'юґо Валенте (Hugo Valente) з Франції, Джеймс Неш (James Nash) з Великобританії та Пепе Оріола (Pepe Oriola) з Іспанії представляють команду Lukoil Craft-Bamboo Racing. Ференц Фіча (Ferenc Ficza) з Угорщини виступає за Zele Racing, а Дункан Енде (Duncan Ende) з Америки - за Icarus Motorsports.

У третьому сезоні кузовного чемпіонату TCR International беруть участь шість брендів та двадцятеро гонщиків. Провідне змагання серійних машин цього року складається з двадцяти перегонів на десяти трасах по всьому світу. В першому турі на грузинській гоночній трасі «Руставі» іспанець Пепе Оріола здобув перемогу в другому заїзді, посівши третє місце в загальному заліку.

SEAT Sport пропонує повне обслуговування учасникам, які змагаються за кермом Leon CUPRACER Evo 17. Ця модель видає 350 к.с., що на 20 більше за версію 2016 року, і має крутний момент 420 Н×м.

Після трьох сезонів SEAT Leon Eurocup бренд з Барселони знову долучається до автоспорту завдяки учасникам TCR на SEAT. Четверо з них уже є володарями кубка SEAT.

«Ми пишаємось, що п'ятеро першокласних гонщиків довіряють нам і обрали Leon CUPRACER Evo 17, - зазначив директор SEAT Sport Хайме Пуч (Jaime Puig). - Ми переконані, що ця модель зі змагальним духом вкотре покаже усе, на що здатна. SEAT Sport створив кілька чемпіонів, і Leon CUPRACER Evo 17 - один з них», - підсумував він. 

На міжнародних серійних гонках TCR SEAT підтверджує свою спортивну вдачу. Цього року бренд з Барселони спонсорує команду Ducati MotoGP та чемпіонат World Superbike, де Leon CUPRA є автомобілем безпеки. «Ми радіємо співпраці, в якій SEAT може реалізувати свій динамізм та технології», - сказав Антоніно Лабате (Antonino Labate), директор зі стратегії, розвитку бізнесу та операцій в SEAT Sport.