Логістичні тенденції майбутнього

Дрони, роботи і передбачливі програми

12.04.2017

На Днях інновацій у логістиці SEAT демонструє останні технології і рішення в галузі матеріально-технічного забезпечення. Захід проводиться в рамках стратегії PQT (продуктивності, якості та згуртованості) у виробничій ланці компанії. З-поміж усіх новинок особливої уваги варті автономні роботи (AGV 3.0) для оптимальної і повністю автоматизованої доставки матеріалів. Роботи для співпраці з людиною, так звані коботи, стали ще однією корисною цікавинкою. На виставці показували, як вони виконують завдання разом з працівниками: такий тандем поліпшує ергономіку робочого місця.

З-поміж усіх новинок особливої уваги варті автономні роботи (AGV 3.0) для оптимальної і повністю автоматизованої доставки матеріалів. Роботи для співпраці з людиною, так звані коботи, стали ще однією корисною цікавинкою. На виставці показували, як вони виконують завдання разом з працівниками: такий тандем поліпшує ергономіку робочого місця.

Дні тривали в унікальному для Іспанії навчальному логістичному центрі SEAT на заводі в Марторелі. За інноваційне оснащення цього підприємства SEAT отримав відзнаку «Завод року» (Fabrik des Jahres) в номінації «Якість». Нововведення стосуються як внутрішньої роботи компанії (засобів зберігання, транспортування, лінії складання, доставки матеріалів чи керування матеріально-технічними ресурсами), так і зовнішньої (відстеження транспортування готових автомобілів). Найцікавішими є дрони для обліку контейнерів та передбачливі програми, здатні приймати рішення про майбутні операції для оптимального переміщення матеріальних ресурсів.

Віце-президент SEAT з виробництва доктор Андреас Тостманн (Andreas Tostmann) наголосив, що рівень матеріально-технічного забезпечення є ключовим для конкурентоспроможності галузі та впровадження технологій у виробництво: «Логістика є невід'ємною частиною обслуговування клієнтів, а також виробництва і постачання автомобілів. Ми прагнемо вдосконалити ці процеси шляхом інновацій». 

Наочна і практична виставка покликана налагодити зв'язки відділу логістики з постачальниками. Крім того, SEAT намічає майбутні логістичні проекти. Ініціатива проводиться в рамках розвитку проектів у галузі досліджень і розробок, в яку бренд інвестує найбільше задля розширення свого потенціалу. 

 

 За останні п'ять років SEAT вклав 3 мільярди євро в дослідження і розробки, обладнання та оснащення. Нині він є провідною компанією в Іспанії, а поставки SEAT за кордон становлять 2,8% загального експорту країни.