У першій чверті року SEAT досяг найбільшого обсягу збуту з 2001 року. Експортні поставки зросли на 14% порівняно з аналогічним періодом 2016 року і становлять 117 300 автомобілів. Торік продано на 14 400 менше - усього 102 900 одиниць. У березні SEAT реал

П’яте покоління в дії

18.04.2017

«За кермом нового SEAT Ibiza почуваєшся наче в автомобілі вищого класу». Інженер SEAT Technical Centre Томас Шауер ділиться першими враженнями від культової моделі і розповідає про вдосконалення Ibiza 5го покоління.

 

- Більше простору і надійності: платформа Volkswagen Group MQB A0 надає переваги, які водій може оцінить у дорозі. Адже Ibiza 5го покоління міцніша і місткіша: на 87 мм ширша, на 24 мм більше місця над головами спереду і 35 додаткових міліметрів для ніг задніх пасажирів.

Більше простору і надійності: платформа Volkswagen Group MQB A0 надає переваги, які «водій може оцінити в дорозі». Адже Ibiza п'ятого покоління міцніша і місткіша: на 87 мм ширша, на 24 мм більше місця над головами спереду і 35 додаткових міліметрів для ніг задніх пасажирів.

-Економічніші двигуни на стисненому газі: SEAT уперше оснащує цей сегмент двигуном на стисненому природному газі, що стало можливим завдяки платформі MQB A0. Такі автомобілі зменшують викиди оксидів азоту на 85% проти дизельних моторів.

 -Найбільший багажник у сегменті: Об'єм багажника в новому поколінні зріс на 63 літри. Тепер його 355 л - наймісткіші у класі.

 -8-дюймовий сенсорний екран: Ibiza вперше отримала великий мультимедійний екран. Інженер також звернув увагу на новітні комунікаційні рішення, наприклад, бездротовий зарядний пристрій з підсилювачем GSM-сигналу.

 -Більше систем підтримки водія: В Ibiza є асистенти, звичні для автомобілів вищого класу Leon і Ateca: система контролю дистанції спереду (Front Assist), асистент руху в заторах (Traffic Jam Assist), адаптивний круїз-контроль (ACC) тощо.