CSI Марторель

Автомобіль під мікроскопом

27.04.2017

Кілька цікавих фактів 

Електронний мікроскоп, як у дослідних центрах або серіалах про поліцію, використовують й у Відділі технічного контролю SEAT для перевірки якості і довговічності матеріалів. Ось кілька цікавих фактів про цю технологію, унікальну в іспанській автоіндустрії завдяки оснащенню та можливостям.

 Аж до молекул

Електронний мікроскоп збільшує у понад сто тисяч разів. Роздільна здатність до одного нанометра дозволяє роздивитися кожну молекулу автомобіля.

 Ретельний аналіз усіх матеріалів

Усе, з чого складається автомобіль, можна розглянути детально: метал, тканину, пластик, фарбу. Тести показують, чи є там найдрібніші домішки, а отримані результати допомагають подовжити строк служби деталей. А ще завдяки технології можна створити фарбу, що не тьмяніє з роками.

 Завтовшки з волосину та міцний, як скеля

Шар фарби тонше 0,12 міліметра повинен витримувати удари дрібних камінців.

Ідеальні кольори

У відділі також контролюють, щоб усі деталі мали однаковий відтінок і після складання стали одним цілим. Кожен клієнт сприймає колір по-своєму, проте дослідження покаже, що бампери, двері та капот одного відтінку..

Під будь-яким освітленням

Звісно, світло у Середземномор'ї інакше, ніж на півночі Європи, так само різне воно опівдні й надвечір. А технології гарантують, що кольори зберігатимуть первинний відтінок, вигляд і блиск будь-де і будь-коли.