Співпраця двох брендів

Нові обличчя SEAT Leon CUPRA

03.05.2017

Гонщики команди Ducati Хорхе Лоренцо (Jorge Lorenzo) й Андреа Довіціозо (Andrea Dovizioso) представлятимуть SEAT у поточному сезоні MotoGP. Вони стануть обличчям SEAT Leon CUPRA, найпотужнішого в історії іспанської компанії.

 Ця співпраця продовжує взаємодію двох брендів, у рамках якої Leon CUPRA є офіційним автомобілем команди Ducati на перегонах MotoGP. За домовленістю логотип SEAT зображується на мотоциклі, шкірянках гонщиків і уніформі команди.

Хорхе Лоренцо (Пальма-де-Мальорка, 1987 р.) - триразовий чемпіон світу MotoGP і дворазовий чемпіон у класі 250 см3. Андреа Довіціозо (Форлімпополі, 1986 р.) виграв чемпіонат у класі 125 см3 і посів третє місце у загальному заліку MotoGP у 2011 році. Як і SEAT, обидва гонщики цінують драйв та змагальний дух.

І Лоренцо, і Довіціозо керуватимуть 300-сильним SEAT Leon CUPRA, який набирає перші 100 км/год за 4,9 секунди. Нова модель є найпотужнішою і найспритнішою в історії іспанського бренда, втілюючи динамізм, дизайн і технології SEAT. CUPRA пропонує виняткову динаміку для найбільшого задоволення, демонструючи спортивний імідж марки. 

Окрім угоди з Ducati, нині барселонський бренд виступає офіційним спонсором World Superbike Championship, де Leon CUPRA є автомобілем безпеки.