Automobile Barcelona

Створення цифрової екосистеми SEAT за допомогою нових проектів

11.05.2017

 /        Президент SEAT заявив, що додаток Waze для Android Auto стане доступним для усієї лінійки автомобілів з технологією Full Link уже за кілька тижнів

/        Компанія представляє новий додаток для безпечного доступу до мобільного телефону за допомогою екрана автомобіля під час руху

/        Для ознайомлення користувачів з технологією, показаною на виставці Mobile World Congress, компанія SEAT пропонує випробувати її під час автосалону Automobile Barcelona

/        Новий Ateca FR - наймолодший член сімейства SEAT, представлений разом з Ibiza та новим Leon Cupra у рамках розширення портфоліо продуктів компанії

 Барселона, 11 травня 2017 р. - Під час Automobile Barcelona - оновленої, ще більш інтернетизованої версії класичного Барселонського автосалону, що цьогоріч проходитиме відсьогодні до 21 травня, компанія SEAT пропонує публіці ближче ознайомитися з розробками у царині «мережевих» автомобілів. Автовиробник презентував їх під час останньої виставки Mobile World Congress (MWC). Завдяки цьому у ході Барселонського автосалону SEAT зможе продемонструвати передові технології, дебют яких відбувся під час спеціалізованої виставки.

 У вітальній промові на автосалоні президент компанії Лука де Мео (Luca de Meo) зазначив, що гості Automobile Barcelona зможуть відвідати інтерактивні демонстрації технологій Digital Access і Parkfinder та на прикладі симулятора побачити, яким буде керування автомобілем у майбутньому. Очільник SEAT повідомив, що низка угод і проектів, як-от Travipay та Waze, а також центр передового досвіду SEAT Metropolis:Lab Barcelona і майбутні проекти допоможуть компанії прискорити створення власної цифрової екосистеми.

 У зв'язку з цим де Мео оголосив, що відвідувачі стенда SEAT уперше випробують новий додаток Waze для Android Auto, що являє собою рішення від Google для GPS-навігації. Протягом кількох наступних тижнів компанія Google запустить бета-версію цього додатка, сумісну з усіма автомобілями SEAT з технологією Full Link. Оснащуючи автомобілі наймасовішими та найпопулярнішими навігаційними додатками, SEAT робить ще один крок до створення комунікаційних технологій, які відкривають нові можливості для забезпечення мобільності та полегшують процес користування автомобілями.

  «SEAT зміцнює позиції лідера у царині «мережевих» автомобілів. Інтеграція додатка Waze у наші автомобілі цілком відповідає нашій меті. А це забезпечення зручного і персоналізованого керування автомобілем та використання можливостей, які дає підключення до Інтернету, що дозволяє нам успішно удосконалювати цифрову екосистему, - зазначив Лука де Мео. - Ми - автовиробник з наймолодшою аудиторією, середній вік наших клієнтів майже на 10 років менший за європейський показник. Доступніть Waze безпосередньо в автомобілі - великий крок у напрямку реалізації наших прагнень щодо максимального використання можливостей, які дає підключення до мережі».

SEAT на Automobile Barcelona

Лука де Мео: «Ми прискорюємо створення цифрової екосистеми SEAT за допомогою нових проектів»   

Automobile Barcelona: перейменований і модернізований автосалон з розширеними мережевими можливостями

 Новий додаток SEAT для Android Auto

 Паралельно з презентацією цієї угоди на автосалоні Automobile Barcelona компанія SEAT продемонструвала додаток SEAT Drive App для Android AutoTM. Цей додаток пропонує водіям SEAT, що користуються телефонами Android (з операційною системою 5.0 Lollipop або новішою), безпечний та зручний спосіб показу інформації зі смартфону на екрані медіасистеми під час поїздки. 

Додаток, що незабаром з'явиться у Google Play StoreTM, синхронізується з автомобілем і відображає інформацію на його екрані. За допомогою цього додатка для AndroidTM та його версії для iOS, яку компанія випустила торік, понад 95% власників мобільних телефонів й інших мобільних пристроїв можуть переглядати дані про стан свого автомобіля на момент останньої синхронізації.

 Після участі SEAT в останній виставці MWC, де основний акцент було зроблено на новій формі взаємодії між автомобілями, користувачами та їхнім оточенням, а також на досягненнях компанії у галузі комунікаційних технологій, автовиробник пропонує широкій публіці випробувати революційні інтегровані автомобільні системи. Зокрема, Travipay - сервіс мобільного бронювання та оплати, або Parkfinder, що спрощує навігацію до вільних місць для паркування. На додачу на стенді SEAT представлений симулятор, який також демонструвався на виставці MWC. Він дозволяє відвідувачам випробувати ідентифікатор SEAT ID. Останній являє собою засіб доступу до цифрової екосистеми бренда. На автосалоні Automobile Barcelona буде представлений і електромобіль Mii. Охочі зможуть провести його тест-драйв та протестувати можливості технології Digital Access.

 Три майданчики SEAT на автосалоні Automobile Barcelona

Компанія SEAT буде представлена на Automobile Barcelona на трьох різних майданчиках. Перший - стенд площею 1300 м² у виставковій зоні. 

Тут демонструються розробки бренда та революційні досягнення у сфері комунікацій. На автосалоні компанія SEAT покаже найспортивнішу версію Ateca з індексом FR, що є новою версією першого кросовера компанії, а також Ibiza нового покоління й оновлений Leon Cupra. Це приклади подальшого розширення портфоліо продуктів SEAT. А вже у другій половині 2017 року до них приєднається новий кросовер Arona. На стенді також розмістили симулятор, що демонструє особливості керування автомобілями майбутнього. Поряд із ним представлений дизайнерський прототип, створений на честь 60-ї річниці культового SEAT 600. Довершують експозицію мотоцикл Ducati, кубок King's Cup та система доповненої реальності у форматі 4D.

 Другий стенд SEAT знаходиться на майданчику під назвою Connected Hub, присвячений новим рішенням у сфері комунікацій, інтелектуальної мобільності та новим тенденціям і моделям бізнесу. Тут бренд демонструє модель eMii з технологією Digital Access, яка створена спеціально для економіки спільного споживання і передбачає можливість посадки в автомобіль з використанням смартфона замість фізичного ключа. Працівники офісу на Пірсі 01 отримають десять моделей eMii з цією технологією. Ще один експонат - модуль My SEAT DataPlug, за допомогою якого автомобілі, не сумісні з сучасними цифровими технологіями, можна буде адаптувати для доступу до комунікаційних сервісів. Тож водії старіших автомобілів зможуть користуватись цими технологіями ще до виходу «мережевого» автомобіля.

 Крім того, на території майданчика Connected Hub є Арена натхнення (Inspiration Arena). Тут проводився Демонстраційний день для молодих компаній-учасників програми прискорення зростання SEAT Accelerator by Conector. За його підсумками підтримку отримали п'ять інноваційних проектів, пов'язаних з автомобільним сектором і рішеннями у сфері мобільності. Після п'ятимісячного етапу прискорення учасники представили проекти інвесторам та експертам. Основна увага приділялась бізнес-моделям та майбутнім викликам, пов'язаним, зокрема, з особливостями ринку, продуктів, циклічних трендів і потребами в інвестиціях.

 На цьому майданчику SEAT візьме участь у роботі форуму Industry 4.0. Експерти різних автовиробників, що виготовляють автомобілі в Іспанії, розкажуть про успіхи у впровадженні цифрових технологій на своїх заводах.

 Компанія SEAT буде представлена і на третьому майданчику під назвою Connected Street, де відвідувачі дізнаватимуться про передові досягнення та інновації у сфері комунікацій. Гості SEAT зможуть покерувати автомобілем Ateca Smart City Car, який виявляє вільні місця для паркування у місті, та випробувати додатки Parkfinder і Travipay, що дозволяють швидше знаходити місце для паркування та спрощують бронювання й оплату через Інтернет. До того ж відвідувачі зможуть протестувати електричний прототип eMii та випробувати можливості технології Digital Access.

*Android Auto, Google Play та Android є товарними знаками Google Inc.