А Ви знали?

Незвичні професії у світі авто

22.05.2017

Не секрет, що автомобіль творять дизайнери, інженери і робітники на конвеєрі. Та не всі знають про представників незвичних професій, які володіють великою майстерністю, винахідливістю і точністю. Ось п'ятеро з них:

 Перший водій

Щороку команда досвідчених водіїв долає 2 мільйони кілометрів на усіх машинах з конвеєра у Марторелі. Фахівці ретельно вивчають їхні експлуатаційні характеристики на різних швидкостях і покриттях, зокрема перевіряють наявність сторонніх звуків під час руху по бруківці і нерівностях. Сигнал, фари і гальма теж мають працювати правильно.

 Скульптор з глини

Майстри ліплять машини натурального розміру і навіть ваги. Протягом 10 000 годин вони терпляче виточують 2500 кілограмів глини, щоб створити довершений силует.

 Авто- мобільний кравець

Професіонали, які вручну шиють зразки оббивки, добираючи найкраще сполучення кольорів, тканин і шкіри для кожної моделі. Кравці виконують понад 30 метрів швів, щоб зробити оббивку цілого автомобіля, і працюють із випередженням у два роки.

Випробувач сидінь

Ось хто дійсно знається на їхній ідеальній формі. Командам випробувачів потрібно зробити 20 000 складальних операцій для кожного типу сидінь. Під час вичерпного дослідження знавці шукають піноматеріали, тканину, фактуру, здатні пристосуватись до різних типів статури і зовнішніх умов. Вони також підбирають правильну будову підголівників, які вбережуть шию від травм.

Авто- мобільні сомельє

Ніс є їхнім найважливішим інструментом для досягнення славнозвісного «запаху нової машини». Щороку команда хіміків проводить понад 400 тестувань запахів у розігрітих до 60ºC автомобілях. Така професія не дозволяє їм палити чи носити парфуми, щоб сторонні запахи не впливали на результати тесту.