New Car Awards 2017

SEAT Ibiza - «Найкращий суперміні»

03.07.2017

 Усього за місяць від початку продажів у Європі новий SEAT Ibiza отримав перше міжнародне звання - «Найкращий суперміні» - в конкурсі від видання Auto Express. Це свідчить про визнання серед користувачів і хороші перспективи на ринку. Уже тридцять років Ibiza є символом іспанського бренда, а на новітній платформі модель п'ятого покоління стала ще досконалішою з погляду дизайну, технології та якості. Ibiza створили в 1984 році й відтоді продали 5,5 мільйона одиниць. Це знакове авто є найпопулярнішим у лінійці SEAT.

 

Ibiza отримала звання найкращого суперміні наступного дня після презентації Arona для преси. Це перша модель SEAT у сегменті субкомпактних кросоверів. Як й Ibiza, Arona побудована на платформі MQB-A0. Інвестиції в обидві машини сягнули 900 мільйонів євро, і після виходу Arona в листопаді компанія замірилась охопити близько 75% ринку. Із січня по травень продажі SEAT збільшилися на 13,9%, а з другим кросовером і надалі зростатимуть.

Поки Ibiza була в центрі уваги, Ateca й Alhambra боролися за відзнаки Auto Express у категоріях «Середньорозмірний кросовер» і «Найкращий мінівен» відповідно.