300 метрів над морем

SEAT Arona у небі

10.07.2017

Незвичайний спосіб ознайомити загал із новою моделлю: не на дорозі, не на треку чи стенді автосалону, а в небі.

SEAT Arona підчепили до гелікоптера й підняли на 300 метрів над морем. Ось як відбувався цей повітряний показ.

Підготовка до польоту

Авто надійно закріплюють на спеціальній Н-подібній платформі. Незавантажений вертоліт злітає і спускає трос, до якого чіпляють платформу. Вона здіймається й висить за двадцять метрів від кабіни пілота.

Розкриття у повітрі

Перед польотом чорний камуфляж автівки замінюють на червоне шовкове покривало. Коли авто здіймається десь на сім метрів, четверо людей внизу стягують полотно, щоб усі побачили субкомпактний кросовер SEAT. Тепер він готовий летіти над Барселоною.

Уміле керування і баланс у небі

Досвідчений пілот знається на перевезенні підвішених вантажів. Він вправно маневрує з вантажем у горах, коли вітряно тощо. Механіки й інженери SEAT подбали про рівновагу кросовера під час польоту. Вони все розрахували, щоб гелікоптер витримав вагу машини. З міркувань безпеки вантаж перевозять лише над морем.

Зйомка на висоті

 Другий вертоліт кружляє довкола, фільмуючи вдалі кадри. Пілот не може цілком знерухомити літальний апарат з Arona, втім він вправно ширяє, аби камера вловила неповторні моменти. Загалом 50 хвилин Arona літала над барселонським узбережжям на швидкості сорок вузлів, а це близько 80 км/год.