На проспекті Грасія, 109

SEAT облаштовується в центрі Барселони

16.07.2017

 /        Наприкінці 2018 року компанія відкриє багатофункціональний простір

 /        З новим проектом SEAT сприяє розвитку міської культури і вшановує рідну Барселону

 /        Центр випробування нових форматів продажу машин займатиме чотири поверхи площею 2600 м2

Багатофункціональна локація має стати частиною життя мегаполіса, адже тут зустрічатимуться нові віяння і таланти. Це чудове місце для виставок, концертів, ярмарків, інших громадських подій. Будуть тут і кафетерії, і місця для коворкінгу. Так городяни асоціюватимуть SEAT із Барселоною.

«Новий проект - це шана рідному місту. SEAT «народився» в Барселоні, зростав і розвивався разом із нею. Це унікальне місце стане нашою штаб-квартирою, відіграватиме активну роль в її культурному житті та приверне увагу міжнародної спільноти», - пояснив Президент компанії Лука де Мео (Luca de Meo).

Відвідувачі зможуть ознайомитися з останніми розробками SEAT, придбати їх, а ще - власноруч підібрати авто й побачити його віртуальну модель. Віце-президент SEAT із продажів і маркетингу Уейн Ґріффітс (Wayne Griffiths) зазначив: «Ми будемо випробовувати нові формати продажу, використовуючи новітні технології. А відтак зможемо робити унікальні пропозиції як на фізичному, так і на цифровому рівні».

Зближення з Барселоною

Новий об'єкт -не перший проект SEAT, націлений на розбудову міста. Минулого грудня компанія підписала з міською радою угоду про співпрацю в царині інноваційних розробок, екологічно чистої мобільності, кадрової політики тощо. Зокрема, в технічному центрі Барселони Pier 01 відкрили лабораторію SEAT Metropolis: Lab Barcelona, де створюють цифрові технології для мобільності майбутнього.

Компанія SEAT завершила минулий рік із найкращими за свою історію фінансовими результатами. У першій половині 2017 року підприємство продовжує успішну діяльність: продажі зросли на 13,7%, а отже, стали найвищими з 2001 року.