Гортаючи сторінки історії SEAT

Автомобілі-олімпійці

25.07.2017

25 липня 1992 року мільйони людей не зводили очей з Барселони. Адже тут відкривали двадцять п'яті Олімпійські ігри, на які завітали дванадцять тисяч спортсменів. Організаторам допомагали тридцять тисяч волонтерів від SEAT, які, приміром, щодня розвозили сотні спортсменів, організаторів, журналістів. Для цього компанія надала 2000 машин, зокрема славетну Ibiza як офіційний автомобіль. Ось декілька цікавинок про неї та інші моделі, овіяні олімпійським духом: олімпійська Ibiza, електричний Toledo, два Toledo Podium й інші автомобілі колекції символізують живу історію SEAT.

Офіційний автомобіль Олімпіади

Біленька Ibiza з олімпійськими кільцями й логотипом «Барселона-92» збагатила історію знакової моделі, яка нині переживає своє п'яте покоління. З 1984 року світом розійшлося понад 5,4 мільйона автомобілів Ibiza.

Toledo для переможців

Усі 23 іспанські медалісти отримали у подарунок блакитні Toledo Podium із портативним телефоном у підлокітнику, дерев'яним оздобленням керма тощо. Компанія випустила всього 25 таких машин.

На чолі естафети

 Олімпійський комітет доручив SEAT підготувати машину супроводу для естафети Олімпійського вогню і марафону. Тоді компанія представила електричний Toledo з розеткою під решіткою радіатора і півтонним акумулятором, на якому можна було проїхати 65 кілометрів.

2000 машин для великої сім'ї

400 волонтерів на Ibiza й Toledo возили атлетів, делегатів і журналістів Олімпійським селищем та між спортивними об'єктами.