SEAT виходить за межі Європи

Концерн Volkswagen і компанія SOVAC S.P.A. відкривають спільне підприємство в Алжирі

31.07.2017

 /        Денна продуктивність заводу - до двохсот автомобілів

 /        Складання розпочнуть із SEAT Ibiza, Volkswagen Golf, ŠKODA Octavia і Volkswagen Caddy

 /        Робітники пройшли навчання у різних компаніях концерну

Нині Volkswagen Group і компанія SOVAC S.P.A. відкрили спільне підприємство SOVAC Production S.P.A. за 280 кілометрів від столиці Алжиру. На урочисту церемонію в Релізані завітали міністр торгівлі Алжиру, німецькі, іспанські, чеські дипломати. На заводі щодня складатимуть до 200 машин SEAT Ibiza, ŠKODA Octavia, VW Golf і VW Caddy, а з наступного року ще й Volkswagen Polo і ŠKODA Fabia.

Головним інвестором спільного підприємства є компанія SOVAC S.P.A., а найбільше акцій має директор заводу SOVAC Production S.P.A. Концерн Volkswagen володіє неконтрольним пакетом акцій. Партнери підписали контракт в листопаді минулого року і усього за 200 днів звели завод з чотирма конвеєрами, де складатимуть машини брендів Групи.

Виконавчий директор SOVAC S.P.A. Морад Олмі (Mourad Oulmi): «Нас тішить співпраця з найбільшим у світі автовиробником. Уже понад десять років ми представляємо концерн Volkswagen в Алжирі. Нині розпочинається нова епоха наших відносин, адже відтепер SOVAC Production є частиною Групи. Разом ми створимо промислову мережу, в якій буде не тільки складання машин, а й логістична структура, що відповідає вимогам локального виробництва».

 

Президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo): «Виробництво SEAT в Алжирі - велике досягнення бренда. Вперше в історії ми виготовляємо машини поза Європою. Наша мета - збільшити продажі за кордоном, і Північна Африка якнайкраще підходить для цього. Партнерство з SOVAC і славетна Ibiza гарантують вдалий початок на алжирському ринку. Іспанська модель дуже популярна тут, а завдяки місцевому виробництву її купуватимуть ще більше. Від цього виграє і Алжир, і SEAT, і весь концерн. Ми пишаємося, що SEAT матиме найбільші обсяги виробництва».

Виконавчий директор ŠKODA Auto Бернхард Майєр (Bernhard Maier): «Ринки Північної Африки сприяють подальшому розвитку бренда, тому ми охоче розпочинаємо виробництво моделей ŠKODA в Алжирі за підтримки концерну і компанії SOVAC. Чеська марка неодмінно закріпиться в цьому регіоні».

Член правління компанії Комерційні автомобілі Volkswagen д-р Джозеф Баумерт (Dr. Josef Baumert): «Ми раді випускати автомобілі спільно з SOVAC S.P.A. за стандартами якості Volkswagen, єдиними для всіх брендів. Caddy чудово підходить для цієї місцевості, адже це універсальна модель, що має економічний двигун, величезний багажник, розширене обладнання і чимало систем підтримки водія. Завдяки заводу в Релізані ми збільшимо продажі і створимо нові робочі місця».

У 1952 році компанія Volkswagen почала продавати машини в Алжирі. У 70-ті роки поставки збільшились до кількох тисяч авто щороку. З 2001 року SOVAC є імпортером Volkswagen. Пізніше до німецького підприємства приєднались Комерційні автомобілі Volkswagen, Audi, SEAT, ŠKODA і Porsche. Дилерська мережа SOVAC налічує дев'яносто центрів і понад 1600 працівників. У 2015 році тут було продано понад 30 000 автомобілів Volkswagen AG.