Співпраця з бізнес-школами й університетами

SEAT підтримує освіту і талановиту молодь

06.08.2017

/        SEAT і бізнес-школи ESADE та IESE розробляють програми підготовки талановитих студентів і виявляють тренди майбутнього

/        За підтримки Volkswagen Group Research і UPC автокомпанія досліджує міську мобільність майбутнього у Барселоні

SEAT активно опікується талантами і підтримує новітні розробки. Найбільший працедавець іспанської промисловості дбає про наступні покоління професіоналів. Минулого року автовиробник започаткував кілька знакових проектів з університетами і провідними бізнес-школами країни.

До ключових ініціатив належить співпраця з ESADE. SEAT бере участь в освітніх програмах бізнес-школи і є почесним членом її фонду. Партнери створили грант SEAT на навчання майбутніх керівників, завдяки якому в 2016-2017 навчальному році двоє студентів безкоштовно пройшли курс підготовки за напрямом «бакалавр ділового адміністрування».

А в бізнес-школі IESE компанія заснувала Кафедру інновацій SEAT на чолі з професором Антоніо Давіла (Antonio Dávila). Фахівці досліджують застосування інновацій у різних бізнес-моделях, аби згодом поширити отримані результати серед керівників і бізнес-лідерів. Угода також передбачає участь очільників SEAT у навчальних програмах та інформаційних заходах для студентів IESE.

 

 «Співпрацюючи з університетами, ми напряму підтримуємо молоді таланти. Ми переконані, що майбутні керівники повинні розбудовувати не тільки свою компанію, а й усе суспільство. Тож для нас вкрай важливо взаємодіяти з провідними освітніми центрами IESE, ESADE, UPC й ELISAVA», - зазначив віце-президент SEAT з персоналу Хав'єр Рос (Xavier Ros).

Дослідження і розробки у сфері мобільності майбутнього

SEAT, Volkswagen Group Research і Політехнічний університет Каталонії започаткували платформу CARNET (Cooperative Automotive Research Network). Це перший великий центр досліджень та інновацій автомобільного сектору і мобільності майбутнього у Барселоні. Тут освітяни й інженери разом створюють, удосконалюють і впроваджують інноваційні технології для майбутнього життя в місті: нові системи мобільності й ефективніші способи користування автомобілями.

Цьогоріч у рамках CARNET компанія Rücker Lypsa й Коледж дизайну і проектування ELISAVA представили шість проектів у сфері автономного керування та мобільності у Барселоні на 2025-2030 роки. Зокрема, розроблено нові онлайн-сервіси та інтер'єр самокерованих машин. Команда дизайнерів SEAT схвалила два таких проекти.