SEAT дбає про трудовий колектив

Пропозиції працівників заощаджують компанії 13,8 мільйона євро

31.08.2017

Пропозиції працівників заощаджують компанії 13,8 мільйона євро

/        Майданчик для висловлювання думок «Ideas for Improvement» забезпечив рекордну економію минулого року

/        Працівники подали 13 693 ідеї, за половину з яких отримали премії на два мільйони євро

/        Цього року надійшло вже 6000 пропозицій

/        У додатку mundoSEAT відтепер є розділ корисної інформації для працівників - «Employee Area»

Марторель, 16 серпня 2017 р. - Ініціатива SEAT «Ideas for Improvement» («Ідеї щодо вдосконалення») закликає кожного працівника подумати, як покращити виробничий процес і зменшити витрати. Торік 13 693 пропозиції заощадили компанії рекордні 13,8 мільйона євро.

Раціональні пропозиції від колективу SEAT підвищують ефективність підприємства. Майже половину ідей відзначили преміями у категоріях: «Продукт», «Виробництво», «Ергономіка», «Економія енергії», «Простота», «Удосконалення процесів», «Якість», «Довкілля» та «Інновації». SEAT віддячив працівникам майже двома мільйонами євро за оригінальність, потенціал реалізації і користь рішень.

Найоригінальніший задум - робот, який контролює напрямок і швидкість руху під час випробувань асистентів водія. Він визначає швидкість і напрямок автомобіля, який їздить одним і тим самим маршрутом. Завдяки винаходу не потрібно купувати комерційні системи й витрачатись на їх налаштування.

Протягом перших 6 місяців 2017 року в програмі «Ideas for Improvement» зареєстрували 6000 ідей. Ініціатива стимулює працівників до творчості і пошуку доцільних рішень: як зменшити витрати, берегти енергію, поліпшувати робочу атмосферу. Віце-президент SEAT з персоналу Хав'єр Рос (Xavier Ros) розповів про жваву участь колективу та й відзначив: «Подібні ініціативи згуртовують працівників і заохочують кожного до активної участі в житті компанії».

SEAT відданий робочому колективу

SEAT не тільки впроваджує ідеї співробітників, а й поліпшує умови праці і полегшує щоденні завдання. Приміром, у додатку mundoSEAT з'явився розділ корисної інформації - «Employee Area». Тут є відповіді на запитання про купівлю авто, зарплатню, поїздки на роботу тощо. Через додаток працівники можуть отримати подробиці про свої робочі взаємини з SEAT, дізнатися номери телефонів, розклад руху громадського транспорту, меню у заводській їдальні тощо.

Один із найцікавіших розділів додатка - ексклюзивна картка SEAT зі знижками та пропозиціями для колективу підприємства.

За ефективні ініціативи і відмінні умови роботи SEAT утретє поспіль отримує сертифікат «Кращий роботодавець». Організація «Top Employers Institute» з 1991 року відзначає компанії з найсприятливішою робочою атмосферою.