Відзнака Eurostars

Лука де Мео – Керівник року за версією часопису «Automotive News Europe»

05.09.2017

 /        Поважне видання відзначило його роботу на чолі SEAT

 /        Лука де Мео - фахівець автомобільної галузі з 25-річним досвідом 

 /        Офіційне нагородження відбудеться на Франкфуртському автосалоні у вересні

 

Президент SEAT Лука де Мео переміг на щорічному конкурсі Eurostars Award від журналу «Automotive News Europe» в категорії «Легкові автомобілі». Він отримав звання Керівника року за чималі професійні досягнення в компанії SEAT, адже за головування Луки де Мео бренд знову став прибутковим. Нагороду вручать 11 вересня на Франкфуртському автосалоні.

Понад чверть століття Лука де Мео працює в автомобільній галузі, а з листопада 2015 року очолює SEAT. Під його керівництвом триває найбільше розширення лінійки бренда: за 18 місяців компанія випустила чотири нові моделі (Ateca, Leon, Ibiza й Arona). Завдяки розширенню й оновленню ряду цьогоріч продажі зросли на 13%. SEAT демонструє одні з найвищих темпів розвитку серед європейських підприємств. 2016 року компанія досягла найкращих фінансових результатів за свою історію, а за шість місяців цього року прибуток від основної діяльності зріс на 40,9%.

Луку де Мео двічі визнавали кращим керівником із продажів та маркетингу (2007 і 2014 роки). Щодо цьогорічної нагороди президент SEAT сказав: «Щиро дякую. Для мене велика честь отримати визнання впливового часопису «Automotive News Europe» і стати поруч із видатними керманичами автопромисловості. Цим я завдячую чудовій команді SEAT. Спільними зусиллями ми рухаємо бренд уперед, і це лише початок великих досягнень».


Міжнародний лідер у царині новин автомобільного бізнесу Automotive News відкрив європейський підрозділ 1996 року. А за два роки започаткував конкурс Eurostars Awards, щоб відзначати найкращих керівників автомобільного сектору

Блискуча кар'єра

Лука де Мео народився в Мілані 1967 року. В університеті Università Commerciale Luigi Bocconi здобув освіту зі спеціальності «Управління підприємством». Його дипломна робота з ділової етики стала першим подібним дослідженням в італійській науці. Спочатку Лука де Мео працював у компанії Renault, потім у Toyota й у Групі Fiat, де очолював бренди Lancia, Fiat, Alfa Romeo й Abarth. 2009 року приєднався до Групи Volkswagen як директор з маркетингу бренда Volkswagen і Volkswagen Group. 2013 року досвід його роботи на цій посаді у Volkswagen Group почали вивчати в Гарвардській школі бізнесу.

За сумлінну працю Лука де Мео став командором вищого ордену Італії «За заслуги перед Італійською республікою». Нині президент SEAT очолює лабораторію SEAT Metropolis: Lab Barcelona і входить до Ради директорів Ducati.