SMARTBEST 2017

SEAT отримує нагороду за впровадження Amazon Alexa в автомобілі

01.11.2017

Торік AUTOBEST удостоїв SEAT Ateca звання «Вибір покупців 2017», а нині в цій же номінації у фінал європейського конкурсу виходить SEAT Ibiza.

«Вибір покупців» - це почесне звання від організації AUTOBEST, яка щороку обирає найкраще авто на ринку, враховуючи не тільки дизайн, комфорт, якість руху і керування, а й ціну, мережу продажів та післяпродажне обслуговування.

До складу журі AUTOBEST входять журналісти тридцяти однієї країни Європи. Це найбільша незалежна команда автомобільних експертів.

Наприкінці листопада вони випробують шість машин-фіналістів у ретельних і вимогливих тестах на треку Вайрано в Італії.

Переможець отримає звання «Вибір покупців 2018», а його ім'я оголосять п'ятнадцятого грудня.

SEAT Ibiza вирізняється новітніми технологіями в плані безпеки, підтримки водія та інтегрованості.

А завдяки модульній платформі MQB A0 новий Ibiza компактніший зовні й просторіший усередині.

Новий SEAT Ibiza отримує найвищі п'ять зірок за результатами тестування EuroNCAP. Авто має високий рівень безпеки пасажирів й ефективні системи підтримки водія, зокрема екстрене гальмування за сигналом системи підтримки в разі загрози фронтального зіткнення (Front Assist).

П'ятидверний SEAT Ibiza можна придбати в одній із чотирьох комплектацій: Reference, Style, FR або XCellence.

Двигуни лінійки (чотири бензинові, один на стисненому газі й три дизельних, що скоро з'являться у продажу) економні й ефективні, мають велику потужність і низький рівень викидів.

Нагорода SMARTBEST 2017
А ще AUTOBEST нагородив SEAT відзнакою SMARTBEST 2017, адже компанія першою оснастила автомобілі асистентом Amazon Alexa.

SMARTBEST - унікальна нагорода за комунікаційні рішення в автоіндустрії.

 Співпраця з Amazon і впровадження асистента Alexa знаменують новий етап розвитку SEAT. Компанія робить значний крок уперед в розробці цифрової екосистеми й мультимедійних можливостей. Тож іспанські автомобілі стають найбільш мережевими в Європі.

 Сучасні водії ставлять усе більші вимоги до асистентів із голосовим управлінням, тимчасом Amazon Alexa має безмежні можливості для розвитку й розширення функцій.

 Наприкінці 2017 року Amazon Alexa з'явиться в SEAT Ateca і Leon, а наступного року - в Arona й Ibiza.

 Отже, європейська автомобільна преса підтверджує, що настав час визнання й сталого розвитку іспанського бренда.

 SEAT не тільки досягає найкращих фінансових результатів, а й розширює лінійку найбільшою кількістю моделей в історії бренда: Ateca, Leon, Ibiza й Arona та великий кросовер, що з'явиться 2018 року.

 За дев'ять місяців цього року компанія продала 354 900 машин (+13,4% проти аналогічного періоду минулого року). І це найкращий результат із 2001 року.

 Збільшення продажів поліпшило фінансові результати SEAT за першу половину цього року.

 За перші два квартали прибуток від основної діяльності зріс на 40,9% проти першого півріччя минулого року і становить рекордні 130 мільйонів євро.

 А товарообіг збільшився на 12,7%, сягнувши 5054 мільйонів євро.