Найефектніший компактний кросовер

П’ять зірок нового SEAT Arona в рейтингу Euro NCAP

09.11.2017

 /         Компанії використають аналітичні дані для роботи над засобами мобільності в містах

/         Співпраця передбачає випробування п'ятого покоління мобільного зв'язку в Іспанії та його застосування в мережевих автомобілях

/         Партнери розроблять цифрові проекти Четвертої промислової революції й відкриті інновації виробничого процесу

Новий SEAT Arona набрав найбільше балів у вимогливих випробуваннях Euro NCAP і приєднався до трьох інших моделей бренда - Ateca, Leon та Ibiza. Отже, SEAT укотре підтвердив високий рівень стандартів безпеки. Новий SEAT Arona - черговий представник модельного ряду марки й частина наймасштабнішого розширення портфоліо продуктів іспанського бренда, у межах якого світ уже побачили оновлений Leon, Ibiza нового покоління і кросовер Ateca. А на 2018 рік заплановано випуск великого позашляховика.

Щоб отримати п'ять зірок у рейтингу Euro NCAP, щоразу потрібно докладати більше зусиль, адже за останні місяці умови тестів стали вимогливішими. У межах програми нові автомобілі, що виходять на ринок, проходять серію краш-тестів, правила яких дедалі жорсткішають. Наприклад, аби оцінити рівень захисту малечі, використовують манекени, що імітують дітей віком від 6 до 10 років. Умови випробувань для перевірки рівня безпеки в разі фронтального зіткнення, а також бокового зіткнення зі стовпом під кутом 75° теж стали суворішими. Водночас розширився й асортимент манекенів, а їхні біофізичні параметри адаптували, щоб якомога об'єктивніше показати умови реального зіткнення.

Наприклад, аби оцінити рівень захисту малечі, використовують манекени, що імітують дітей віком від 6 до 10 років. Умови випробувань для перевірки рівня безпеки в разі фронтального зіткнення, а також бокового зіткнення зі стовпом під кутом 75° теж стали суворішими. Водночас розширився й асортимент манекенів, а їхні біофізичні параметри адаптували, щоб якомога об'єктивніше показати умови реального зіткнення.

У кожному випробуванні SEAT Arona показав блискучі результати, та найвищі оцінки отримав за захист дорослих пасажирів і пішоходів. Системи підтримки водія теж чудово зарекомендували себе. Особливо ефективними виявилися система автоматичного екстреного гальмування (AEB) і система контролю дистанції спереду (Front Assist). Завдяки можливостям радара в поєднанні із системами ABS та ESC останньої версії автомобіль відтепер виявляє й реагує не тільки на автомобілі, а й на пішоходів. Тож швидке й безпечне гальмування гарантоване.

За період із 2016 року вимоги Euro NCAP стали значно жорсткішими не тільки до активної безпеки, а й до систем пасивної і превентивної безпеки. Оснащення нового SEAT Arona відтепер включає переднатягувачі та обмежувачі натягу ременів безпеки передніх і задніх сидінь. Отже, можна ефективніше вирішувати головні завдання в царині дитячої безпеки, адже переднатягувачі запобігають ослабленню натягу ременя довкола тулуба й таза пасажира в момент зіткнення, утримуючи як дорослих, так і дітей. До базової комплектації SEAT Arona входять точки кріплення Isofix і Top Tether, обмежувач швидкості, третій підголівник на задньому ряду сидінь, система попередження про непристебнуті ремені безпеки для всіх сидінь та шість подушок безпеки.

Рівень оснащеності нового SEAT Arona, який складають у Барселоні на базі нової платформи MQB A0, перевищує поточні вимоги стандартів Euro NCAP: до переліку високотехнологічних рішень входять асистент рушання вгору, автоматичний режим ближнього світла, система запобігання вторинним зіткненням, система контролю тиску в шинах, ліхтарі денного світла в базовій комплектації, адаптивний круїз-контроль, а також асистент виїзду заднім ходом, система контролю «мертвих» зон й асистент паркування, що підтримує і перпендикулярне, і паралельне паркування.