Заохочуємо й винагороджуємо ідеї та ініціативи працівників

SEAT Inventors Awards – нагорода, якою відзначають патенти й інновації, розроблені працівниками

13.11.2017

/        За останні чотири роки нагороду вручили працівникам, які реалізували найбільш інноваційні проекти в масштабах компанії, та авторам патентів SEAT

/        Цього року бренд представив 38 нових патентів, збільшивши кількість активних патентів до 306

/        Церемонія позначилася різким збільшенням кількості зареєстрованих патентів у сферах, пов'язаних із переходом на цифрові технології й з інтерфейсом «людина - машина» (HMI)

Популяризація культури інновацій серед працівників - це мета премії SEAT Inventors Awards, яку минулої п'ятниці одержали автори патентів, зареєстрованих торік, та розробники кращих інновацій 2017 року. На церемонії нагородження були присутні, зокрема, віце-президент SEAT із досліджень і розробок д-р Матіас Рабе (Matthias Rabe), віце-президент SEAT із персоналу Хав'єр Рос (Xavier Ros), віце-президент із питань закупівель Клаус Ціґлер (Klaus Ziegler), очільник патентного департаменту Porsche Френк Закаріас (Frank Zacharias) та старший експерт патентного бюро Telefónica Тоні Лопес-Карраско (Toni López-Carrasco).

Премією Inventors Awards компанія SEAT відзначає найбільш значущі ініціативи, результатом яких стало впровадження інновацій у продукти, послуги і процеси виробництва й розробки, а також авторів патентів, зареєстрованих компанією. Торік працівники компанії зробили тисячі винаходів, на 38 з яких оформлено патенти (28 національних і 10 міжнародних). Найбільше патентів принесли підрозділи, що розробляють кузови, оздоблення й електричне обладнання. Особливістю церемонії стало значне збільшення кількості розробок у сферах, пов'язаних із переходом на цифрові технології та з інтерфейсом «людина - машина» (HMI). Зараз у власності SEAT 306 активних патентів. Торік у межах програми «Ideas for Improvement» працівники SEAT надали близько 14 000 ідей і зекономили майже 14 мільйонів євро.

«Для компанії SEAT, яка перебуває на етапі повної цифрової трансформації своїх продуктів і процесів, інновації є ключовим чинником. Головними ініціаторами інновацій і винаходів є працівники, що постійно досліджують нові технологічні й організаційні рубежі», - зазначив д-р Матіас Рабе.

У фокусі - перехід на цифрові технології

На церемонії SEAT Inventors Awards, у центрі уваги якої були питання переходу на цифрові технології й передбачені концепцією «Промисловість 4.0» інноваційні процеси, нагороди вручали в кількох категоріях. «Найкращий патент» - премію отримала спрощена електронна система динамічного вмикання й вимикання світлодіодів. «Найкраща інновація на виробництві» - відзнаку одержав проект «BiDrac», що вивчає використання можливостей концепції «Промисловість 4.0» для оптимізації моніторингу промислових процесів і технічного обслуговування об'єктів, зокрема фарбувальних цехів. «Найкраща ідея щодо удосконалення» - нагороду отримав проект робота-водія, який контролює напрямок і швидкість руху автомобіля, забезпечуючи точніші результати випробувань систем підтримки водія. «Найкраща інновація у сфері продуктів і послуг» - премією відзначено прогресивні зміни в оснащеності автомобілів бренда, символом яких є віртуальний асистент Alexa від компанії Amazon.

Нагорода Inventors Awards - свідчення впевненості SEAT в інноваційному потенціалі свого персоналу. Премія стала символом популяризації культури інновацій серед співробітників компанії.

Компанія SEAT - провідний промисловий інвестор у сферу досліджень і розробок в Іспанії. 2016 року загальна сума капіталовкладень у дослідження й розробки перевищила 850 мільйонів євро. До того ж саме зараз компанія здійснює наймасштабніше розширення портфоліо продуктів за весь час існування.