Нова відзнака бренда

SEAT отримав нагороду Manufacturing Excellence Award 2017

21.11.2017

/        Престижна відзнака свідчить про визнання передових досягнень у сфері виробництва

 /        Завод у Марторелі отримав нагороди в категоріях «Логістика» й «Управління логістичною мережею»

 /        У своєму головному виробничому центрі SEAT випускає понад 2200 автомобілів щодня

Завод SEAT у м. Марторель отримав чергову відзнаку. Щорічна премія Manufacturing Excellence Award (MX-Awards) належить до золотих стандартів оцінювання інноваційних досягнень виробників у багатьох категоріях. Поточного року за видатні показники нагороду Manufacturing Excellence Award 2017 у категоріях «Логістика» й «Управління логістичною мережею» отримав завод у Марторелі. Журі відзначило високий рівень управління поставками та внутрішньою логістикою на заводі.

До завдань премії MX-Awards належать виявлення й заохочення передових методів роботи у промисловій сфері, а до складу експертної комісії входять визнані фахівці. 2004 року, після трьох десятиліть діяльності у Великобританії, цю престижну ініціативу очолили Берлінський технічний університет (Technical University of Berlin) та Аахенський технічний університет (Technical University of Aachen) у Німеччині.

Віце-президент SEAT із питань виробництва д-р Андреас Тостман (Dr. Andreas Tostmann) зазначив: «Ми пишаємося, що судді високо оцінили інновації, впроваджені на заводі в Марторелі за останні роки. Хочу подякувати всім співробітникам, чия самовіддана праця зробила SEAT еталонною компанією як в автомобільному секторі, так і в масштабах промисловості загалом».

 Щоб завоювати цю нагороду, завод SEAT у Марторелі успішно пройшов процедуру повного аудиту й моніторингу виробничих процесів протягом кількох останніх місяців. Оцінювання, що передувало врученню нагороди, проходило двома етапами: спершу розглядали заявки компаній, відтак формували короткий список найкращих кандидатів. Після відбіркового етапу незалежні експерти проводили на об'єктах жорсткий аудит, за підсумками якого визначали найкращі проекти в кожній категорії.

Марторель - провідний завод в Іспанії

 Нова відзнака вкотре нагадала, що SEAT належить до когорти великих брендів європейської індустрії. Підприємство в Марторелі є найбільшим автомобільним заводом в Іспанії за обсягами виробництва. Щодня з конвеєрів сходять понад 2200 одиниць нових Ibiza й Arona, Leon з оновленою зовнішністю та Audi Q3. Завод має багато нагород, серед яких - премія Lean Award 2013, відзнака Lean & Green Management Award 2015, а також премія «Фабрика року 2016», якою відзначають найкращі підприємства автомобільної промисловості Європи.

 Зараз у межах концепції «Промисловість 4.0» компанія SEAT активно переводить завод у Марторелі на цифрові технології. Для цього, зокрема, необхідно активізувати оцифровування процесів завдяки інноваційним рішенням, як-от смарт-окуляри, екзоскелети й автономні колаборативні роботи. На заводі SEAT у Марторелі працює понад 7000 осіб, а його площа перевищує 2,8 мільйона квадратних метрів.