Двадцять сьомий конкурс

Лука де Мео стає Директором року за версією журналу «AutoRevista»

24.11.2017

/         Часопис відзначив внесок президента SEAT у розбудову компанії

/         Видання нагороджує успішних керівників в автомобільному секторі з 1991 року

Президент SEAT Лука де Мео (Luca de Meo) став найкращим керманичем серед автовиробників за версією провідного іспанського журналу «AutoRevista». Урочисте вручення відбулося в Мадриді на 27 нагородженні Директорів року від «AutoRevista». Як голова SEAT Лука де Мео вже має нагороди від видання «Automotive News Europe» (Директор року) й Університету Бокконі (Випускник року).

 У журналі «AutoRevista» наголосили: «Під керівництвом Лука де Мео компанія SEAT досягає найкращих результатів за свою історію. На марторельському заводі випускають п'яте покоління Ibiza й новий Arona та готують до виробництва 2018 року Audi A.

Згадали й про досягнення підприємства за межами Піренейського півострова: «SEAT керує проектом Volkswagen Group в Алжирі, а 2018 року випускатиме великий кросовер у Вольфсбурзі. Лука де Мео сміливо розширює модельний ряд і вміло налагоджує виробництво. Тому бренд не відстає від новітніх тенденцій на ринку й має важливе значення для Групи Volkswagen».

Лука де Мео подякував журналу «AutoRevista» та його фахівцям: «Для мене велика честь отримати визнання впливового автомобільного видання Іспанії і його кваліфікованих читачів. Це стало можливим завдяки спільним зусиллям усієї команди й успішним проектам останніх років. Досягнення SEAT є результатом наполегливої праці професіоналів, а я лише представляю компанію».

З 1959 року часопис «AutoRevista» славиться ретельним аналізом автомобільного сектору і змістовними статтями. Видання можна придбати іспанською й англійською мовами. Заснований 1991 року конкурс «Директор року» є одним із найпрестижніших в іспанській автопромисловості.

Лука де Мео - фахівець автомобільної галузі з 25-річним досвідом. 1992 року він почав працювати в компанії Renault, потім у Toyota Europe і в Групі Fiat, де очолював підрозділи брендів Lancia, Fiat, Alfa Romeo й Abarth, а 2009 року приєднався до Групи Volkswagen як директор із маркетингу бренда Volkswagen і Volkswagen Group. 2012 року Лука де Мео став членом правління з продажів і маркетингу в AUDI AG, а 2015 року його призначили президентом SEAT. А ще він входить до Ради директорів Ducati й очолює лабораторію SEAT Metropolis:Lab Barcelona.