Нова відзнака бренда

SEAT одержав премію «Здорова компанія» за турботу про здоров’я працівників

01.12.2017

/       Відзнаку, яку вручає Обсерваторія людських ресурсів, бренд отримав у категорії «Велика компанія»

/         Організація високо оцінила турботу SEAT про охорону здоров'я і праці на виробництві в межах стратегічного плану компанії

 За турботу про здоров'я й самопочуття працівників SEAT отримав нагороду «Здорова компанія» («Healthy Company») у категорії «Велика компанія». У ході 4-ї церемонії вручення премії, що оцінює досягнення компаній у сфері забезпечення гарного самопочуття персоналу, особливий акцент було зроблено на стратегічному плані SEAT - поліпшувати рівень охорони здоров'я і праці на виробництві.

Комісія з професіоналів у сфері людського капіталу високо оцінила діяльність SEAT щодо забезпечення здоров'я працівників. Особливо схвалили члени комісії щорічні медогляди всього персоналу, адаптовані до особливостей кожної професії, і новостворений лікувально-реабілітаційний центр CARS, завдяки якому 14 500 працівників мають доступ до сучасної профілактичної та реабілітаційної медицини.

 Отримуючи нагороду, керівник медичної служби SEAT д-р Карлос Батала (Carlos Batalla) зазначив: «Ця премія підтверджує високу оцінку нашої тривалої роботи з охорони здоров'я, гарантування безпеки й гарного самопочуття працівників SEAT. Саме ці зусилля дали змогу реалізувати такі проекти, як центр CARS і науковий комітет здорової компанії».

Шлях до титулу «Здорова компанія»

Цьогоріч SEAT першим серед компаній автомобільного сектору отримав сертифікат «Здорової компанії» від Іспанської організації стандартизації та сертифікації AENOR. Крім того, іспанський автовиробник відкрив медичний центр CARS, інвестиції у створення якого становлять 3,3 мільйона євро. Це передовий центр сучасної медицини, розташований у м. Марторель - справжньому серці компанії. Заклад, у якому працює 25 фахових медиків, пропонує багато послуг. Зокрема, понад 3000 працівниць мають змогу пройти гінекологічне обстеження. У центрі працюють відділення травматології, кардіології, передбачена можливість для занять фітнесом й участі у програмі психологічного здоров'я.

Поточного року в компанії SEAT створено науковий комітет здорової компанії, до якого увійшли такі відомі професіонали, як професор Гарвардського університету д-р Стефанос Калес (Stefanos Kales) і д-р Бонавентура Клотет (Bonaventura Clotet), всесвітньо відомий своїми дослідженнями СНІДу. Вони вивчають харчування, психологічне здоров'я й мікробіом людини, а результати досліджень дадуть змогу вжити конкретних заходів для посилення внеску SEAT у побудову здоровішого суспільства. Після церемонії вручення нагород компанія SEAT взяла участь у роботі круглого столу для роз'яснення ключових чинників.